Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów migracja do Otodom Concierge ustawienia konta wyloguj się

Motława Garden

Zobacz galerię (15)
  • 5-pokojowe mieszkania od 117 m2 do 120 m2 w cenie od 1 351 595 zł od dewelopera Marvipol Development
  • Kameralne osiedle willi miejskich
  • Mieszkania wyposażone w system Smart Home
  • Całodobowy monitoring CCTV, system sczytywania tablic rejestracyjnych, zbiorniki wody deszczowej
  • Tereny spacerowe przy Opływie Motławy (5 minut spacerem)
  • Przystanek autobusowy (3 minuty spacerem)
  • Śródmieście (15 minut spacerem)
  • Kamienna Śluza (13 minut spacerem)
  • Kameralne osiedle willi miejskich
  • Mieszkania wyposażone w system Smart Home
  • Całodobowy monitoring CCTV, system sczytywania tablic rejestracyjnych, zbiorniki wody deszczowej
  • Tereny spacerowe przy Opływie Motławy (5 minut spacerem)
  • Przystanek autobusowy (3 minuty spacerem)
  • Śródmieście (15 minut spacerem)
  • Kamienna Śluza (13 minut spacerem)
  • Kameralne osiedle willi miejskich
  • Mieszkania wyposażone w system Smart Home
  • Całodobowy monitoring CCTV, system sczytywania tablic rejestracyjnych, zbiorniki wody deszczowej
  • Tereny spacerowe przy Opływie Motławy (5 minut spacerem)
  • Przystanek autobusowy (3 minuty spacerem)
  • Śródmieście (15 minut spacerem)
  • Kamienna Śluza (13 minut spacerem)
  • Kameralne osiedle willi miejskich
  • Mieszkania wyposażone w system Smart Home
  • Całodobowy monitoring CCTV, system sczytywania tablic rejestracyjnych, zbiorniki wody deszczowej
  • Tereny spacerowe przy Opływie Motławy (5 minut spacerem)
  • Przystanek autobusowy (3 minuty spacerem)
  • Śródmieście (15 minut spacerem)
  • Kamienna Śluza (13 minut spacerem)
  • Kameralne osiedle willi miejskich
  • Mieszkania wyposażone w system Smart Home
  • Całodobowy monitoring CCTV, system sczytywania tablic rejestracyjnych, zbiorniki wody deszczowej
  • Tereny spacerowe przy Opływie Motławy (5 minut spacerem)
  • Przystanek autobusowy (3 minuty spacerem)
  • Śródmieście (15 minut spacerem)
  • Kamienna Śluza (13 minut spacerem)

Nowe mieszkania w inwestycji Motława Garden

Promocje i wydarzenia w Motława Garden

Promocja

Wybrane mieszkania w promocyjnych cenach.

Do końca promocji pozostały 83 dni

Lokalizacja inwestycji Motława Garden

Olszynka, ul. Wspólna 3, Gdańsk
  • 1,3 km do centrum
  • 4 min. spacerem do przystanku autobusowego
  • 2,2 km do stacji SKM
  • dojazd do centrum: 11 min samochodem

Poznaj inwestycję Motława Garden

Osiedle Motława Garden powstało w otoczeniu natury, w sąsiedztwie Opływu Motławy, w lokalizacji, z której piechotą można dotrzeć do ścisłego Śródmieścia Gdańska. Położone przy ul. Wspólnej 3-11, w otoczeniu niskiej zabudowy, oznacza ciszę przy zachowaniu niewielkiej odległości od miejskich atrakcji. Bezpośrednie otoczenie osiedla sprzyja aktywności na powietrzu – tereny rekreacyjne i spacerowe wkomponowane są tu nad Opływem Motławy.

Motława Garden to 21 willi miejskich. Część z nich to czterorodzinne domy z apartamentami o powierzchni 117-120 m kw., część to przestronne domy bliźniacze o powierzchni 138 m kw. z własnym ogródkiem, tarasem i garażem. Każdy z lokali jest wyposażony w system Smart Home, który zwiększa komfort i pozwala na oszczędności na rachunkach.

Architektura budynków osiedla Motława Garden z białymi i grafitowymi elewacjami oraz dużymi przeszkleniami tworzy przyjazne miejsce do życia. Inspiracją do stworzenia przestrzeni były gdańskie tradycje oraz ponadczasowe formy. Ogrody, tarasy i balkony przylegające do domów i mieszkań umożliwiają stworzenie „letniego salonu" na świeżym powietrzu. Do każdego lokalu przynależy garaż lub miejsce postojowe przed budynkiem.

Osiedle zostało zaprojektowane z myślą o ekologii – woda deszczowa jest wykorzystywana do nawadniania roślinności, a budki dla ptaków i domki dla owadów wspierają bioróżnorodność. System osiedlowego monitoringu oraz rozpoznawania tablic rejestracyjnych gwarantują dodatkowy komfort i bezpieczeństwo mieszkańców.

Projekt architektoniczny opracowała pracownia KM Design.

Link do strony dewelopera (motlawagarden.pl)

Artykuły związane z inwestycją

Tu mieszkam. OLSZYNKA – Żuławska dzielnica Gdańska
W Olszynce, żuławskiej dzielnicy Gdańska, od dziesięcioleci panuje sielankowy nastrój i krajobraz. Decydują o tym: niska, kameralna zabudowa oraz rozległe przestrzenie obszarów zielonych, a także sieć kanałów. Tutaj, z dala od typowego dla Śródmieścia zgiełku i pośpiechu, można rozkoszować się naturalną ciszą i spokojem. Spacer po Olszynce prowadzi przez stulecia gdańskiej historii.

Najczęstsze pytania użytkowników

Czy przy inwestycji Motława Garden jest przystanek autobusowy?

Tak, przy inwestycji jest przystanek autobusowy.

Jakie dodatkowe powierzchnie przynależą do mieszkań w inwestycji Motława Garden?

W ofercie są mieszkania z przynależnym balkonem, tarasem lub ogródkiem.

Czy w inwestycji Motława Garden jest możliwość wykończenia mieszkania pod klucz?

Tak, w inwestycji przewidziano atrakcyjne pakiety wykończenia mieszkania pod klucz.

Jak zagospodarowano części wspólne w inwestycji Motława Garden?

Części wspólne osiedla obejmują strefy rekreacyjne oraz plac zabaw dla dzieci.