Powyższa kalkulacja ma charakter orientacyjny. Kalkulacja została opracowana na podstawie reprezentatywnych przykładów ofert dostępnych u naszych partnerów i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego. Ostateczne warunki finansowania zależą od decyzji banku i oceny zdolności kredytowej.
Inwestycja Dzielnica Mieszkaniowa Metro Zachód znajduje się na warszawskim Bemowie przy ulicy Lazurowej 13. Osiedle oferuje łatwy dostęp do niezbędnej infrastruktury handlowo-usługowej oraz miejsc rekreacyjnych i wypoczynkowych. W okolicy Dzielnicy Mieszkaniowej Metro Zachód jest przystanek autobusowy, powstanie tutaj też stacja drugiej linii metra, skąd będzie można szybko dojechać w pozostałe części Warszawy. Lokalizacja Dzielnicy Mieszkaniowej Metro Zachód wyróżnia się także bliskością trasy S8, która z kolei zapewni wygodny wyjazd poza miasto. W pobliżu jest Lidl i Biedronka, nie brakuje tutaj także placówek oświatowych. W 11 minut spacerem mieszkańcy dotrą do Parku Górczewska.
Osiedle zaprojektowano w sposób zapewniający zminimalizowane zużycie energii, części wspólne zasili energia z paneli fotowoltaicznych. Dodatkowo zadbano tu także o udogodnienia dla osób niepełnosprawnych. W inwestycji Dzielnica Mieszkaniowa Metro Targówek zostały zastosowane materiały wysokiej jakości oraz drzwi antywłamaniowe. Znajdzie się tutaj również monitoring, całodobowa ochrona oraz system kontroli dostępu na teren osiedla, do budynków i garaży.
Mieszkańcy w Dzielnicy Mieszkaniowej Metro Targówek będą mogli korzystać ze starannie zagospodarowanej zieleni na terenie osiedla, gdzie znajdą się także oświetlone ścieżki. Nie zabraknie tu lokalów usługowych na parterze, garaży podziemnych wyposażonych w wentylację z czujnikami poziomu stężenia tlenku węgla i gazu propan-butan oraz boksów lokatorskich. Mieszkania w Dzielnicy Mieszkaniowej Metro Targówek będą wyposażone w balkony, loggie, ogródki i tarasy.
Inwestycja znajduje się na Bemowie.
Tak, w okolicy inwestycji są sklepy.
Tak, części wspólne będą zasilane energią z paneli fotowoltaicznych.
W inwestycji znajdują się mieszkania z ogródkami, tarasami, balkonami lub loggiami.