Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

Allcon

  • Posiada w ofercie 1, 2, 3, 4 i 5-pokojowe mieszkania o powierzchni od 36 m2 do 128 m2
  • Allcon aktualnie prowadzi 2 inwestycje

Aktualna oferta Allcon w Trójmieście

Gdańsk, Gdynia, Sopot, Gdańsk Jasień, Zakoniczyn, Chełm
Linea
kilkadziesiąt dostępnych lokali
  • Przystanek tramwajowy (3 minuty spacerem)
  • Przystanek tramwajowy (3 minuty spacerem)
  • Wjazd na Obwodnicę Trójmiasta (5 minut samochodem)
  • Galeria Morena, Cinema1 (5 minut samochodem)
  • Galeria Morena, Cinema1 (5 minut samochodem)
MIESZKANIE KOMUNIKACJA KOMUNIKACJA TRAMWAJ TRAMWAJ
Zobacz szczegóły

Artykuły powiązane z deweloperem

Atrium Oliva laureatem międzynarodowej nagrody European Property Awards 2022-2023
Atrium Oliva, inwestycja premium w Gdańsku, inspirowana klasycznymi domami atrialnymi, otrzymała nagrodę European Property Awards 2022-2023 w kategorii Residential Development 20+ Units. Laur został przyznany przez grono 80 niezależnych ekspertów, któremu przewodniczą członkowie brytyjskiej Izby Lordów. To kolejne międzynarodowe wyróżnienie dla tej inwestycji. Wcześniej Atrium Oliva zdobyło certyfikat BREEAM, który świadczy o najwyższym standardzie realizacji projektu, a także wyjątkowej trosce o dobrostan mieszkańców i ekologię.
Domy miejskie. Nowe podejście do życia w metropolii – Allcon
Rozwój technologii oraz zmiany społeczne wpływają nie tylko na styl życia mieszkańców miast, ale też na architekturę i budownictwo. Rodziny, które kiedyś budowały tradycyjne domy na przedmieściach, dziś coraz częściej chcą pozostać w metropolii. Rozwiązaniem na obecne czasy są nowocześnie zaprojektowane i energooszczędne domy miejskie w ramach inwestycji LINEA w Gdańsku.
Nowy etap inwestycji LINEA w Gdańsku już w sprzedaży
Morena i Jasień to coraz bardziej popularne dzielnice na rynku mieszkaniowym Gdańska. Trudno się dziwić, ponieważ poza przystępnymi cenami mieszkań, to okolica z wyjątkowo rozwiniętą infrastrukturą komunikacyjną i przyjaznym zapleczem. Na granicy Moreny i Jasienia powstaje rodzinne osiedle realizowane przez trójmiejskiego dewelopera ALLCON. Do sprzedaży właśnie trafiła kolejna pula mieszkań w ramach planowanego, czteropiętrowego budynku D. Warto już teraz zainteresować się tą inwestycją, ponieważ jej budowa rusza za kilka tygodni.