Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

Inwestycja Miesiąca w Krakowie — sierpień 2018!

Ilona Łyżczarz
Ilona Łyżczarz

Inwestycja, która została uznana za najlepsze miejsce do mieszkania przez Klientów obido.pl, zdaje się być potwierdzeniem, że rejon Nowej Huty jest coraz bardziej popularny. Miejsce, które do tej pory było uważane za niebezpieczne i nieprzyjazne zaczyna cieszyć się coraz większym zainteresowaniem, a zła sława zastępowana jest pozytywnym wizerunkiem i opiniami.

Inwestycja Miesiąca w Krakowie — sierpień 2018!

Inwestycją Miesiąca w Krakowie w sierpniu zdaniem Klientów obido.pl została Centralna Park dewelopera DEVELIA.

Respondenci wśród pozytywnych cech zgodnie wymieniali: przestronne i ustawne mieszkania, sąsiedztwo centrum handlowego oraz Parku Lotników Polskich, który jest jednym z największych tego typu terenów w Krakowie. Od samej inwestycji znajduje się zaledwie 20 minut spacerem. To park, który posiada wiele ścieżek rowerowych, alejek spacerowych czy też placów zabaw dla dzieci. Głosujący zwrócili również uwagę na pobliskie centra handlowe, które dają dostęp nie tylko do sklepów, ale też kin, restauracji, a także siłowni i klubów fitness.

W planach dewelopera jest wybudowanie pięciu budynków. Ostatni etap ma być zakończony w IV kwartale 2019. Wszystkie mieszkania będą posiadać balkony, tarasy, loggie lub przydomowe ogródki. W części wspólnej będą dostępne place zabaw dla dzieci.LC Corp wyszedł naprzeciw wymaganiom klientów i stworzył miejsce do mieszkania, które jest dobrze umiejscowione i sprawdzi się zarówno dla rodzin, jak i mieszkanie pod inwestycję.

Centralna Park od dewelopera LC Corp inwestycją sierpnia

Zobacz też zwycięzców z Warszawy i Wrocławia.

Kolejny artykuł

Inwestycja Miesiąca w Warszawie — sierpień 2018!
Klienci obido.pl w sierpniu jako Inwestycję Miesiąca w Warszawie wybrali Wolę 01, dewelopera Spravia. Osiedle zyskało zdecydowaną przewagę przede wszystkim ze względu na mocno rozbudowaną infrastrukturę. To część Warszawy, w której swoje miejsce znajdą zarówno rodziny z dziećmi, single, ale też osoby starsze. Położenie to tylko jedna z pozytywnych cech jakie wymieniali głosujący. Na co jeszcze zwrócili oni uwagę?
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu