Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

Inwestycja Miesiąca w Warszawie — sierpień 2018!

Ilona Łyżczarz
Ilona Łyżczarz

Klienci obido.pl w sierpniu jako Inwestycję Miesiąca w Warszawie wybrali Wolę 01, dewelopera Spravia. Osiedle zyskało zdecydowaną przewagę przede wszystkim ze względu na mocno rozbudowaną infrastrukturę. To część Warszawy, w której swoje miejsce znajdą zarówno rodziny z dziećmi, single, ale też osoby starsze. Położenie to tylko jedna z pozytywnych cech jakie wymieniali głosujący. Na co jeszcze zwrócili oni uwagę?

Inwestycja Miesiąca w Warszawie — sierpień 2018!

Klienci obido jako plus zgodnie uznali dopasowanie mieszkań i ich cen do lokalizacji. Zdaniem głosujących deweloper zapewnił budynki, które mają bardzo szeroki i różnorodny wybór metraży. Dodatkowym atutem mieszkań jest ich ustawność. Praktycznie wszystkie mają wydzieloną osobną toaletę, którą w przyszłości można zaaranżować np. na pralnię lub funkcjonalny schowek. Wszystkie mieszkania posiadają taras, balkon, loggie lub ogródki, a zdecydowana większość ma też widną kuchnię.

W ramach inwestycji powstaną cztery budynki, w których będzie łącznie 364 mieszkania. Deweloper zaplanował miejsca parkingowe zarówno w garażu, jaki i naziemne. Mieszkańcy będą mogli też wykupić tzw. schowki lokatorskie. Osiedle Wola 01 będzie ogrodzone, a wraz z pierwszym etapem zostanie zatrudniona firma ochroniarska.

Inwestycja sierpnia z rynku pierwotnego w Warszawie

Klienci obido.pl, którzy oddali głos na Wolę 01 podkreślali, że kolejnym atutem inwestycji jest jej nowoczesny design. Elewacje będą wieńczyły drewnopodobne płyty, które nadadzą elegancki i nowoczesny wygląd całemu budynkowi. Deweloper zadbał również o część wspólną osiedla, gdzie powstanie teren rekreacyjny z siłownią oraz placem zabaw dla najmłodszych. Przewidywany termin zakończenia budowy inwestycji to I kwartał 2020 roku.

Zobacz też zwycięzców z Krakowa i Wrocławia.

Kolejny artykuł

Inwestycja Miesiąca we Wrocławiu — sierpień 2018!
Wysoki i nowoczesny standard wykonania budynku, lokalizacja oraz funkcjonalność osiedla to cechy, które spowodowały, że Klienci obido.pl wybrali Punkt Piękna, dewelopera Profit Development, jako Inwestycję Miesiąca Sierpień we Wrocławiu.
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu