Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

Inwestycja Miesiąca we Wrocławiu — sierpień 2018!

Ilona Łyżczarz
Ilona Łyżczarz

Wysoki i nowoczesny standard wykonania budynku, lokalizacja oraz funkcjonalność osiedla to cechy, które spowodowały, że Klienci obido.pl wybrali Punkt Piękna, dewelopera Profit Development, jako Inwestycję Miesiąca Sierpień we Wrocławiu.

Inwestycja Miesiąca we Wrocławiu — sierpień 2018!

Piękna 25 to ulica przy której położona jest zwycięska inwestycja. Głosujący uznali, że ceny za mieszkania są idealnie dopasowane do jej standardu i lokalizacji. Klienci obido.pl docenili fakt, że deweloper zadbał o wizualny aspekt inwestycji, który ich zdaniem jest nowoczesny i elegancki, dzięki licznym drewnianym detalom. Jako dodatkowy atut głosujący uznali duże okna oraz przestronność, dzięki temu, że mieszkania są wysokie na 2,70 m.

Nowe mieszkania we Wrocławiu – Inwestycja Miesiąca na rynku pierwotnym

Deweloper zakłada powstanie jednego budynku wielorodzinnego, którego przygotowanie będzie podzielone na kilka etapów. Całość ma liczyć ponad 600 mieszkań w metrażach od 33 do 85 m2. W projekcie deweloper przewidział utworzenie atrakcyjnej przestrzeni zielonej dostępnej dla wszystkich mieszkańców.

Zobacz też zwycięzców z Krakowa i Warszawy.

Kolejny artykuł

Inwestycja Miesiąca w Warszawie — wrzesień 2018!
Wola jest jedną z najprężniej rozwijających się dzielnic Warszawy. Z roku na rok powstaje tu coraz więcej nowych miejsc do pracy czy też spędzania czasu wolnego. Dobrze rozbudowana infrastruktura oraz łatwy dojazd do centrum miasta przyciągają nowych mieszkańców. To także dzielnica, w której powstaje wiele ciekawych inwestycji. Jedną z nich, zdaniem Klientów obido.pl, jest Vis a Vis Wola, która zwyciężyła w rankingu inwestycji we wrześniu.
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu