Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

Inwestycja Miesiąca w Warszawie — grudzień 2018!

Ilona Łyżczarz
Ilona Łyżczarz

W miastach coraz więcej osób przesiada się z auta na komunikację miejską. Taka tendencja utrzymuje się w większych miastach, takich jak np. Warszawa, gdzie miasto z roku na rok coraz mocniej się rozrasta i przybywa mu mieszkańców. I właśnie taka inwestycja, położona w w dobrze skomunikowanej lokalizacji, zwyciężyła w grudniowym rankingu.

Inwestycja Miesiąca w Warszawie — grudzień 2018!

Klienci obido.pl w grudniu przyznali statuetkę dla inwestycji Omulewska 26 realizowaną przez Matexi Polska. Zdaniem głosujących to osiedle położone w świetnie skomunikowanym miejscu, dzięki czemu dostanie się do takich miejsc jak uczelnia czy praca nie będzie dużym problemem. Pozwoli na to bliskie sąsiedztwo przystanków autobusowych czy też tramwajowych.

Dodatkowym atutem, zdaniem głosujących, jest pozytywna opinia jaką cieszy się deweloper. Dzięki swojemu doświadczeniu oraz realizacji ciekawych projektów Matexi Polska zyskało przychylność kupujących, w tym także osób, które poszukują mieszkania w obido.pl

Kolejną zaletą inwestycji jest dogodny układ mieszkań. W ofercie jest wiele lokali, gdzie można oddzielić kuchnię od reszty mieszkania, co jak twierdzą głosujący, jest bardzo korzystne i pozwala na aranżację według wymarzonego planu.

Inwestycja miesiąca na rynku pierwotnym w Warszawie

Całe osiedle będzie składać się z ponad 400 mieszkań. Deweloper zadbał o to, aby inwestycja swoim wyglądem wpisywała się w okolicę Pragi Południe.

Zobacz też zwycięzców z Krakowa i Wrocławiu.

Kolejny artykuł

Inwestycja Miesiąca we Wrocławiu — grudzień 2018!
Coraz więcej osób kupujących mieszkanie szuka takich inwestycji, gdzie deweloper oferuje wykończenie pod klucz. Jest to spore udogodnienie, szczególnie dla osób, które chcą kupić lokal głównie w celach inwestycyjnych. Dzięki temu odchodzą wszelkie obowiązki, które związane są z remontem. Takie rozwiązanie zaproponował dla swoich przyszłych mieszkańców deweloper INKOM, którego inwestycja zyskała najwięcej głosów w comiesięcznym rankingu obido.pl.
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu