Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

Inwestycja Miesiąca we Wrocławiu — grudzień 2018!

Ilona Łyżczarz
Ilona Łyżczarz

Coraz więcej osób kupujących mieszkanie szuka takich inwestycji, gdzie deweloper oferuje wykończenie pod klucz. Jest to spore udogodnienie, szczególnie dla osób, które chcą kupić lokal głównie w celach inwestycyjnych. Dzięki temu odchodzą wszelkie obowiązki, które związane są z remontem. Takie rozwiązanie zaproponował dla swoich przyszłych mieszkańców deweloper INKOM, którego inwestycja zyskała najwięcej głosów w comiesięcznym rankingu obido.pl.

Inwestycja Miesiąca we Wrocławiu — grudzień 2018!

W grudniu we Wrocławiu najlepszym miejscem do zamieszkania okazała się inwestycja Nowy Port. Deweloper posiada w swojej ofercie, nie tylko szeroki wybór mieszkań ale też wiele możliwości wykończenia mieszkania. Głosujący na Nowy Port uznali to za bardzo duży plus. Dodatkową liczbę głosów INKOM uzyskał również za wykończenie części wspólnych. Klienci uznali, że całość budynku jest bardzo starannie i estetycznie wykonana.

Głosujący, którzy oddali głos na tę inwestycję zwrócili uwagę na zielone otoczenie. W sąsiedztwie znajduje się wiele terenów zielonych, parków oraz kanał rzeki Odra. Najbliższe tereny zielone dla osiedla są objęte zakazem zabudowy i opiekuje się nimi Zarząd Zieleni Miejskiej. Taka lokalizacja zdaniem głosujących zdecydowanie podnosi atrakcyjność osiedla.

Nowy Port zlokalizowany jest w dzielnicy Psie Pole. To część miasta, gdzie sieć komunikacji miejskiej jest dobrze rozbudowana. Zdaniem Klientów obido.pl stanowi to spore ułatwienie w poruszaniu się po mieście. To także region, który ma dobrze zagospodarowane ścieżki rowerowe, stanowi to prawdziwe udogodnienie dla coraz modniejszego przemieszczania się rowerami.

Rynek Pierwotny Wrocław – Nowy Port inwestycją miesiąca

Wszystkie te cechy sprawiają, że we Wrocławiu to Nowy Port zyskał tytuł Inwestycji Miesiąca.

Zobacz też zwycięzców z Warszawy i Krakowa.

Kolejny artykuł

Inwestycja Miesiąca w Krakowie — styczeń 2019!
Dla większości klientów obido.pl najważniejsze jest to, aby zakończenie budowy ich mieszkania zakończyło się w krótkim czasie i żeby jak najszybciej mogli się do niego wprowadzić. Kiedy już mamy klucze do mieszkania, ważne jest z kolei to, aby wybrany przez nas lokal dawał duże możliwości aranżacyjne wnętrza i żeby można było je wykończyć według wymarzonego projektu. No i do tego wszystkiego atrakcyjna cena. Wszystkie te kryteria spełniła krakowska inwestycja dewelopera WBG Development, za co klienci przyznali jej statuetkę miesiąca.
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu