Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

Inwestycja Miesiąca w Krakowie — grudzień 2018!

Ilona Łyżczarz
Ilona Łyżczarz

Klienci którzy poszukują mieszkania często zwracają uwagę na to, kiedy budynek zostanie oddany do użytkowania. Sporą popularnością cieszą się te inwestycje, które są już gotowe i w każdej chwili można się do nich wprowadzić. Tak jest w przypadku inwestycji, która otrzymała najwięcej głosów w rankingu Inwestycji Miesiąca w Krakowie.

Inwestycja Miesiąca w Krakowie — grudzień 2018!

W Krakowie statuetkę Inwestycji Miesiąca w grudniu Klienci obido.pl przyznali realizacji Mała Góra od dewelopera Proins. Zdecydowana większość mieszkań jest tam już gotowa do odbioru, co zwróciło uwagę głosujących.

Mała Góra jest położona w dzielnicy Bieżanów-Prokocim. To część Krakowa, która mocno się rozrasta. Ze względu na to, że był to teren, gdzie dawniej działało wiele fabryk i powstawały osiedla dla pracowników, jest to obecnie teren o szeroko rozwiniętej infrastrukturze. Dodatkowo jest to dzielnica doskonale skomunikowana z resztą miasta. Komunikację tu ułatwia rozbudowana sieć autobusów, tramwajów oraz sąsiedztwo autostrady A4. Klienci obido.pl podkreślili, że bardzo dużym atutem tej inwestycji jest to, że znajduję się zaledwie 3 minuty spacerem od przystanku autobusowego oraz 5 minut od pętli tramwajowej. Łatwy dostęp do różnorodnych placówek zdrowia, edukacyjnych i rekreacyjnych, w tym trzech sąsiadujących parków, jest zdaniem osób oceniających Małą Górę dużym plusem.

Głosujący, którzy oddali swój głos na tę inwestycję, zwrócili uwagę na dogodny układ mieszkań, dzięki któremu są one dobrze doświetlone i pozwalają na ciekawe aranżacje.

Całość inwestycji będzie składać się z siedmiu pięciopiętrowych budynków. W ofercie znajdują się mieszkania 2, 3 i 4-pokojowe o zróżnicowanym układzie i powierzchni. Osiedle będzie ogrodzone i monitorowane.

Zobacz też zwycięzców z Warszawy i Wrocławia.

Kolejny artykuł

Inwestycja Miesiąca w Warszawie — grudzień 2018!
W miastach coraz więcej osób przesiada się z auta na komunikację miejską. Taka tendencja utrzymuje się w większych miastach, takich jak np. Warszawa, gdzie miasto z roku na rok coraz mocniej się rozrasta i przybywa mu mieszkańców. I właśnie taka inwestycja, położona w w dobrze skomunikowanej lokalizacji, zwyciężyła w grudniowym rankingu.
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu