Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

Inwestycja Miesiąca w Krakowie — październik 2018!

Ilona Łyżczarz
Ilona Łyżczarz

Płaszów jest obszarem Krakowa, który wchodzi w skład dzielnicy Podgórze. To na nim zlokalizowany jest jeden z najpopularniejszych obecnie krakowskich terenów rekreacyjnych – Plaża Bagry. Miejsce to przyciąga sporą ilość mieszkańców każdego miesiąca, szczególnie w okresie letnim. Między innymi dlatego jest to teren, który jest cały czas mocno rozwijany. Z tej części Krakowa pochodzi również nieruchomość, która w październiku otrzymała statuetkę Inwestycji Miesiąca.

Inwestycja Miesiąca w Krakowie — październik 2018!

Tytuł Inwestycji Miesiąca w Krakowie otrzymała Inwestycja Wodna od dewelopera Activ Investment. To właśnie ona zebrała najwięcej pozytywnych opinii i komentarzy od Klientów obido.pl. W październiku do obido o pomoc przy wyborze swoich wymarzonych czterech kątów w Krakowie zwróciło się ponad 7500 Klientów. To właśnie oni swoimi głosami zdecydowali, która inwestycja zajmie pierwsze miejsce w rankingu.

Ponad połowa głosujących uznała, że deweloper Activ Investment cieszy się dużym zaufaniem oraz doświadczeniem i dzięki czemu zyskuje na wiarygodności, co skłania do częstszych zakupów jego nieruchomości.

Klienci jako plus wymienili również okolicę, która ich zdaniem jest przyjazna i sprzyja aktywności na świeżym powietrzu. Wpływa na to sąsiedztwo Zalewu Bagry oraz Stawu Płaszowskiego.

Lokalizacja zdaniem głosujących jest bardzo dobra, gdyż pozwala ona na bezproblemowy dojazd do centrum miasta zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską, która w tym rejonie Krakowa jest dobrze rozbudowana.

Wodna inwestycją miesiąca na rynku pierwotnym w Krakowie

W ramach całego projektu powstaną dwa oddzielne budynki, gdzie będzie łącznie 79 mieszkań o zróżnicowanych metrażach mieszkań. Przewidywany termin zakończenia prac przy pierwszym etapie to IV kwartał 2020 roku.

Zobacz też zwycięzców z Warszawy i Wrocławia.

Kolejny artykuł

Inwestycja Miesiąca w Warszawie — październik 2018!
W październiku z Warszawy zgłosiło się do obido.pl 13829 klientów, którzy poprosili o pomoc w znalezieniu mieszkania. Głosy tych osób pozwoliły na wyłonienie zwycięzcy październikowego rankingu Inwestycji Miesiąca.
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu