Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

Inwestycja Miesiąca w Warszawie — październik 2018!

Ilona Łyżczarz
Ilona Łyżczarz

W październiku z Warszawy zgłosiło się do obido.pl 13829 klientów, którzy poprosili o pomoc w znalezieniu mieszkania. Głosy tych osób pozwoliły na wyłonienie zwycięzcy październikowego rankingu Inwestycji Miesiąca.

Inwestycja Miesiąca w Warszawie — październik 2018!

Inwestycją Miesiąca w Warszawie zostało Zielone Bemowo, realizowane przez dewelopera Cordia.

Wśród wielu zalet wymienianych przez głosujących, za jedną z najważniejszych uznali oni dogodny i bezproblemowy dojazd do centrum stolicy, dzięki dobrze rozwiniętej komunikacji miejskiej. Dodatkowo głosujący jako plus Zielonego Bemowa uznali sąsiedztwo dużej ilości zielonych terenów zielonych – takich jak Park Górczewska, Aleja Lip czy też Las Bemowo.

Deweloper zadbał również o przestrzeń wspólną, gdzie jedną z atrakcji ma być siłownia pod gołym niebem – dostępna dla wszystkich mieszkańców – oraz zielone tereny. Budynki mają mieć zaledwie cztery kondygnacje. Klienci obido.pl podkreślają, że właśnie te cechy czynią Zielone Bemowo przyjemną i kameralną inwestycją.

Wśród cech, które głosujący uznali za atut Zielonego Bemowa, jest również szeroko rozwinięta infrastruktura znajdująca się w pobliżu inwestycji. Ułatwia ona dostęp do sieci handlowych, placówek edukacyjnych oraz zdrowotnych. W głosowaniu zwróciły na to uwagę zarówno rodziny jak i single.

Zielone Bemowo inwestycją miesiąca na rynku pierwotnym w Warszawie

Zobacz też zwycięzców z Krakowa i Wrocławia.

Kolejny artykuł

Inwestycja Miesiąca we Wrocławiu — październik 2018!
Jagodno to osiedle znajdujące się w dzielnicy Krzyki we Wrocławiu. Tak jak cała dzielnica jest to teren mocno rozwijający się. Dlatego przyciąga nie tylko inwestorów, ale też nowych mieszkańców. W tym rejonie budowana jest inwestycja Cztery Pory Roku, która otrzymała od Klientów obido.pl tytuł Inwestycji Miesiąca w październiku.
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu