Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

Inwestycja Miesiąca we Wrocławiu — październik 2018!

Ilona Łyżczarz
Ilona Łyżczarz

Jagodno to osiedle znajdujące się w dzielnicy Krzyki we Wrocławiu. Tak jak cała dzielnica jest to teren mocno rozwijający się. Dlatego przyciąga nie tylko inwestorów, ale też nowych mieszkańców. W tym rejonie budowana jest inwestycja Cztery Pory Roku, która otrzymała od Klientów obido.pl tytuł Inwestycji Miesiąca w październiku.

Inwestycja Miesiąca we Wrocławiu — październik 2018!

W październiku do obido.pl trafiło ok. 5374 klientów z Wrocławia, którzy zwrócili się z prośbą o pomoc w szukaniu wymarzonego mieszkania lub domu. To właśnie oni zdecydowali, która inwestycja zajmie pierwsze miejsce w comiesięcznym rankingu.

Cztery Pory Roku to Inwestycja realizowana przez dewelopera Archicom. Klienci, którzy głosowali na nią, podkreślili, że jej dużym atutem jest monitoring wraz z ochroną, która jest dostępna całodobowo. Uważają, że zwiększa to poczucie bezpieczeństwa na osiedlu.

Głosujący stwierdzili, że plusem inwestycji jest także inicjatywa dewelopera, który zadbał o takie części wspólne jak: tereny rekreacyjne, ławki czy też klub fitness. Sprzyja to budowaniu relacji sąsiedzkich.

Cztery Pory Roku inwestycja miesiąca na rynku pierwotnym we Wrocławiu

Całość inwestycji ma składać się z dziesięciu budynków, które posiadają trzy kondygnacje z parterem. Klienci obido.pl, którzy głosowali na Cztery Pory Roku zwrócili na to uwagę, twierdząc, że dzięki temu zyskuje ona na kameralności.

Aktualnie w inwestycji są mieszkania gotowe do odbioru. Kolejne etapy będą oddane w IV kwartale 2019 roku.

Zobacz też zwycięzców z Warszawy i Krakowa.

Kolejny artykuł

Inwestycja Miesiąca w Krakowie — listopad 2018!
Jednym z największych i niezaprzeczalnych atutów inwestycji, która zdobyła tytuł najlepszego miejsca do zamieszkania w Krakowie, jest lokalizacja. Art City położone jest w dzielnicy Grzegórzki. Pozwala to nie tylko na szybką komunikację z centrum miasta, ale również łatwy dostęp do rozbudowanej infrastruktury. Jakie inne cechy zaważyły na zwycięstwie tej inwestycji?
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu