Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

Inwestycja Miesiąca w Krakowie — czerwiec 2019!

Ilona Łyżczarz
Ilona Łyżczarz

Jak co miesiąc, w konkursie Inwestycji Miesiąca na rynku pierwotnym w Krakowie, został wybrany deweloper, którego inwestycja zdobyła największe uznanie wśród klientów obido.pl. Zwycięska statuetka została przyznana dla inwestycji Panorama Prądnik dewelopera Nokturn Deweloper. Główne jej zalety, na które głosowano, to: okolica i otoczenie inwestycji, duża ilość światła słonecznego.

Inwestycja Miesiąca w Krakowie — czerwiec 2019!

Inwestycja zlokalizowana jest na Górce Narodowej. Obok inwestycji znajduje się przystanek autobusowy, a dojazd samochodem w okolice centrum zajmie około 15 minut. Dodatkowo przy osiedlu projektowany jest przystanek Krakowskiego Szybkiego Tramwaju. Na terenie inwestycji znajdują się stanowiska dla rowerów, a z jednośladów warto korzystać, ponieważ w sąsiedniej okolicy są liczne szlaki rowerowe i turystyczne.

Nowa inwestycja z rynku pierwotnego w Krakowie

Osiedle będzie składało się z 3 budynków, w których znajdzie się 127 mieszkań. Dostępne metraże wyniosą od 34 m² do 70 m². Każdy lokal będzie posiadał miejsce postojowe i komórkę lokatorską w garażu podziemnym. Mieszkania charakteryzują się funkcjonalnymi układami, każde z nich ma balkon, większość – garderobę. Na osiedlu przewidziano strefowy plac zabaw dla dzieci młodszych i starszych. W okolicy znajduje się bogata infrastruktura.

Inwestycja Panorama Prądnik dewelopera Nokturn Deweloper

Przy osiedlu znajduje się sklep spożywczy, trochę dalej żłobki, przedszkola, szkoły i gabinety lekarskie. Ok. 2 km od inwestycji są dwa parki: Kościuszki i Zaczarowanej Dorożki. Z Panoramy Prądnik blisko do dużych biurowców (Vinci, 03 Business Campus, Quattro), jak również do uczelni (Uniwersytet Rolniczy, Politechnika Krakowska, Uniwersytet Ekonomiczny). Niedaleko stąd do Dworca Głównego i Rynku. Wyjazd z miasta umożliwia pobliska Północna Obwodnica Krakowa, a rozbudowa alei 29 Listopada zapewnia bezkolizyjny skręt w ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej. Zakończenie budowy: 1 kwartał 2020.

Zobacz również zwycięzców we Wrocławiu i Warszawie.

Kolejny artykuł

Inwestycja Miesiąca we Wrocławiu — czerwiec 2019!
Jak co miesiąc, w konkursie Inwestycji Miesiąca na rynku pierwotnym we Wrocławiu, został wybrany deweloper, którego inwestycja zdobyła największe uznanie wśród klientów obido.pl. Zwycięska statuetka została przyznana dla inwestycji Stabłowicka dewelopera Profit Development. Główne jej zalety, na które głosowano, to: atrakcyjna cena, duża ilość światła słonecznego, ogródek, jako idealne miejsce do odpoczynku, kuchnia, która jest wydzielona jako osobne pomieszczenie.
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu