Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

Inwestycja Miesiąca we Wrocławiu — czerwiec 2019!

Ilona Łyżczarz
Ilona Łyżczarz

Jak co miesiąc, w konkursie Inwestycji Miesiąca na rynku pierwotnym we Wrocławiu, został wybrany deweloper, którego inwestycja zdobyła największe uznanie wśród klientów obido.pl. Zwycięska statuetka została przyznana dla inwestycji Stabłowicka dewelopera Profit Development. Główne jej zalety, na które głosowano, to: atrakcyjna cena, duża ilość światła słonecznego, ogródek, jako idealne miejsce do odpoczynku, kuchnia, która jest wydzielona jako osobne pomieszczenie.

Inwestycja Miesiąca we Wrocławiu — czerwiec 2019!

Inwestycja znajduje się na wrocławskich Stabłowicach. W 2 minuty spacerem dojdzie się stąd do przystanku autobusowego, natomiast dojazd samochodem do centrum Wrocławia wyniesie około 30 minut. Dodatkowo tylko 850 metrów jest do stacji kolejowej Wrocław Pracze.

Nowa inwestycja z rynku pierwotnego we Wrocławiu

W ramach inwestycji powstanie 7 budynków, a w nich 320 komfortowych mieszkań. Do wyboru będą 2, 3 i 4-pokojowe lokale o metrażach od 36 m² do 75 m². Ceny mieszkań zaczynają się już od 5400 zł/m². Lokale zostały zaprojektowane z naciskiem na funkcjonalność i przemyślane rozkłady. W budynku zastosowano duże okna, które zagwarantują, że wszystkie mieszkania będą naturalnie doświetlone i słoneczne. W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców, osiedle zostanie wyposażone w system monitoringu. Deweloper zadbał także o części wspólne – powstanie przestrzeń rekreacyjna oraz plac zabaw dla najmłodszych.

Inwestycja Stabłowicka dewelopera Profit Development

Inwestycja znajduje się blisko rzeki i terenów rekreacyjnych. W pobliżu są przedszkola, szkoły, przychodnie, restauracje i sklepy spożywcze – większe markety zlokalizowane są 5 minut drogi autem od osiedla. Od inwestycji łatwo także dojechać do AOW. Zakończenie budowy: 1 kwartał 2020 – 4 kwartał 2020.

Zobacz również zwycięzców w Krakowie i Warszawie.

Kolejny artykuł

Inwestycja Miesiąca w Warszawie — czerwiec 2019!
Jak co miesiąc, w konkursie Inwestycji Miesiąca na rynku pierwotnym w Warszawie, został wybrany deweloper, którego inwestycja zdobyła największe uznanie wśród klientów obido.pl. Zwycięska statuetka została przyznana dla inwestycji Ursus Factory dewelopera Victoria Dom. Główne jej zalety, na które głosowano, to: duży i przestronny balkon, okolica i otoczenie inwestycji, duża ilość światła słonecznego, bliskość przystanków komunikacji miejskiej, możliwość aranżacji według indywidualnego pomysłu.
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu