Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

Inwestycja Miesiąca w Warszawie — czerwiec 2019!

Ilona Łyżczarz
Ilona Łyżczarz

Jak co miesiąc, w konkursie Inwestycji Miesiąca na rynku pierwotnym w Warszawie, został wybrany deweloper, którego inwestycja zdobyła największe uznanie wśród klientów obido.pl. Zwycięska statuetka została przyznana dla inwestycji Ursus Factory dewelopera Victoria Dom. Główne jej zalety, na które głosowano, to: duży i przestronny balkon, okolica i otoczenie inwestycji, duża ilość światła słonecznego, bliskość przystanków komunikacji miejskiej, możliwość aranżacji według indywidualnego pomysłu.

Inwestycja Miesiąca w Warszawie — czerwiec 2019!

Inwestycja znajduje się w warszawskim Ursusie, na ul. Traktorzystów. 7 minut pieszo zajmie dotarcie na przystanek autobusowy, natomiast dojazd do centrum Warszawy wyniesie około 20 minut samochodem. Blisko stąd także do stacji SKM Ursus, bo zaledwie 1 km, który mieszkańcy pokonają w 12 minut spacerem.

Nowe mieszkanie w Warszawie od dewelopera Victoria Dom

Inwestycja będzie składała się ze 175 ustawnych mieszkań, a metraże do wyboru będą mieścić się w przedziale od 28 do 75 m². Na terenie inwestycji znajduje się podziemny parking, a także naziemne miejsca parkingowe. Oprócz tego mieszkańcy mogą skorzystać z komórek lokatorskich. Deweloper zadbał także o uwzględnienie wspólnej części rekreacyjnej.

Nowa inwestycja Ursus Factory z rynku pierwotnego w Warszawie

W pobliżu inwestycji znajduje się nowoczesny EKOpark, a na jego 5-hektarowej powierzchni mieszczą się place zabaw, siłownie plenerowe oraz wybiegi dla psów. Oprócz tego mieszkańcy będą mieli blisko do Parku Achera czy Parku Czechowickiego. 15 minut pieszo zajmie dotarcie do centrum handlowego Outlet Factory. Szybkie poruszanie po stolicy, jak również wyjazdy za miasto, gwarantują pobliskie trasy S2, S8, 7. Zakończenie budowy: 1 kwartał 2021.

Zobacz również zwycięzców w Krakowie i Wrocławiu.

Kolejny artykuł

Inwestycja Miesiąca w Krakowie — lipiec 2019!
Jak co miesiąc, w konkursie Inwestycji Miesiąca na rynku pierwotnym w Krakowie, został wybrany deweloper, którego inwestycja zdobyła największe uznanie wśród klientów obido.pl. Zwycięska statuetka została przyznana dla inwestycji Pszczelna 30 dewelopera Grupa Deweloperska Start. Główne jej zalety, na które głosowano, to: okolica i otoczenie inwestycji duża ilość światła słonecznego krótki czas oczekiwania na zakończenie budowy
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu