Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

Inwestycja Miesiąca w Krakowie — kwiecień 2019!

Ilona Łyżczarz
Ilona Łyżczarz

Jak co miesiąc, w konkursie Inwestycji Miesiąca na rynku pierwotnym w Krakowie, został wybrany deweloper, którego inwestycja zdobyła największe uznanie wśród klientów obido.pl. Zwycięska statuetka została przyznana dla inwestycji Fredry 6 realizowanej przez dewelopera Spravia. Główne zalety, na które głosowano, to: przestronny balkon, duża ilość światła słonecznego, dobry dojazd do miejsc, które są istotne (praca, szkoła...), kuchnia, która jest wydzielona jako osobne pomieszczenie, a także całokształt inwestycji: „układ, cena, lokalizacja – po prostu mi się podoba”.

Inwestycja Miesiąca w Krakowie — kwiecień 2019!

Fredry 6 to inwestycja, która znajduje się w krakowskich Łagiewnikach. Dojazd samochodem w okolice Rynku Głównego wyniesie ok. 15 minut. Dodatkowym plusem jest to, że blisko osiedla znajduje się przystanek autobusowy, a kawałek dalej także tramwajowy dzięki czemu będzie można ominąć korki i szybko dotrzeć w różne części miasta.

Zwycięska Inwestycja Miesiąca na rynku pierwotnym w Krakowie

Teren osiedla został bardzo dobrze zagospodarowany. W jego wnętrzu znajdzie się pierwszy w Krakowie woonerf, czyli ciąg pieszo-jezdny. Oryginalnym urozmaiceniem będzie na pewno także ścieżka Fredry, nawiązująca do epoki, w której tworzył Aleksander Fredro. Oprócz tego na osiedlu znajdą się podesty, siedziska, stojaki rowerowe, strefa piknikowa ze stołami i plac zabaw dla dzieci – a wszystko to w otoczeniu licznej zieleni. Mieszkania same w sobie charakteryzują się funkcjonalnymi pomieszczeniami, w tym dużymi i widnymi kuchniami.

Fredry 6 – najlepsze mieszkania w Krakowie

Blisko inwestycji znajdują się dwa duże centra handlowe: Park Handlowy Zakopianka (obok Decathlonu oraz Cinema City) i Bonarka City Center. Obydwa miejsca znajdują się ok. 1,5 km od inwestycji, a dojście tam spacerem wyniesie 20 minut. Tuż obok Fredry 6 znajduje się Biedronka (260 metrów). Zakończenie budowy nastąpi w 4. kw. 2020 roku.

Zobacz również zwycięzców z Warszawy i Wrocławia.

Kolejny artykuł

Inwestycja Miesiąca we Wrocławiu — kwiecień 2019!
Jak co miesiąc, w konkursie Inwestycji Miesiąca na rynku pierwotnym we Wrocławiu, został wybrany deweloper, którego inwestycja zdobyła największe uznanie wśród klientów obido.pl. Zwycięska statuetka została przyznana dla inwestycji Murapol Zielone Bulwary realizowanej przez dewelopera Murapol. Główne jej zalety, na które głosowano, to: okolica i otoczenie inwestycji, kuchnia, która jest wydzielona jako osobne pomieszczenie.
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu