Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

Inwestycja Miesiąca we Wrocławiu — kwiecień 2019!

Ilona Łyżczarz
Ilona Łyżczarz

Jak co miesiąc, w konkursie Inwestycji Miesiąca na rynku pierwotnym we Wrocławiu, został wybrany deweloper, którego inwestycja zdobyła największe uznanie wśród klientów obido.pl. Zwycięska statuetka została przyznana dla inwestycji Murapol Zielone Bulwary realizowanej przez dewelopera Murapol. Główne jej zalety, na które głosowano, to: okolica i otoczenie inwestycji, kuchnia, która jest wydzielona jako osobne pomieszczenie.

Inwestycja Miesiąca we Wrocławiu — kwiecień 2019!

Inwestycja Murapol Zielone Bulwary znajduje się w zielonej części Wrocławia – Klecinie, na ulicy Dożynkowej. Dojazd samochodem w okolice wrocławskiego rynku zajmie ok. 20 minut samochodem. Tych, którzy chcą ominąć korki lub po prostu nie są zmotoryzowani na pewno ucieszy fakt, że 730 metrów od inwestycji znajduje się pętla tramwajowa.

Zwycięska inwestycja na rynku pierwotnym we Wrocławiu

Osiedle ma kameralny charakter – budynki są trzypiętrowe, a w okolicy znajdują się niskie, jednorodzinne zabudowy. Mieszkania w inwestycji Murapol Zielone Bulwary posiadają opcję Smart Home, która pozwala na komfortowe i oszczędne zarządzanie mieszkaniem. Dodatkowo mieszkańcy będą mieli możliwość indywidualnej aranżacji pomieszczeń. Do użytku będą parkingi podziemne, a także zewnętrzne. Dla bezpieczeństwa mieszkańców osiedle zostanie ogrodzone, a na komfort mieszkania wpłynie to, że tereny wspólne zostaną zagospodarowane zielenią i elementami małej architektury. Znajdą się tam także wybrukowane alejki, chodniki, a dla najmłodszych – plac zabaw.

Murapol Zielone Bulwary – najlepsze mieszkania we Wrocławiu

W pobliżu inwestycji znajduje się wszystko to, co jest potrzebne do komfortowego życia. Zaledwie w odległości 10 minut samochodem znajduje się Sky Tower, Aleja Bielany, IKEA, Castorama, Leroy Merlin, Auchan. 1,2 km od Zielonych Bulwarów znajduje się Park Kleciński, natomiast trochę dalej Park Grabiszyński i Park Południowy.

Zobacz również zwycięzców z Krakowa i Warszawy.

Kolejny artykuł

Inwestycja Miesiąca w Warszawie — kwiecień 2019!
Jak co miesiąc, w konkursie Inwestycji Miesiąca na rynku pierwotnym w Warszawie, został wybrany deweloper, którego inwestycja zdobyła największe uznanie wśród klientów obido.pl. Zwycięska statuetka została przyznana dla inwestycji Lifetown realizowanej przez dewelopera Nexity. Główne zalety, na które głosowano, to: okolica i otoczenie inwestycji, bliskość przystanków komunikacji miejskiej, dobry dojazd do miejsc, które są istotne (praca, szkoła...), możliwość aranżacji według wymarzonego projektu, a także całokształt inwestycji: „układ, cena, lokalizacja – po prostu mi się podoba”.
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu