Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

Inwestycja Miesiąca w Warszawie — kwiecień 2019!

Ilona Łyżczarz
Ilona Łyżczarz

Jak co miesiąc, w konkursie Inwestycji Miesiąca na rynku pierwotnym w Warszawie, został wybrany deweloper, którego inwestycja zdobyła największe uznanie wśród klientów obido.pl. Zwycięska statuetka została przyznana dla inwestycji Lifetown realizowanej przez dewelopera Nexity. Główne zalety, na które głosowano, to: okolica i otoczenie inwestycji, bliskość przystanków komunikacji miejskiej, dobry dojazd do miejsc, które są istotne (praca, szkoła...), możliwość aranżacji według wymarzonego projektu, a także całokształt inwestycji: „układ, cena, lokalizacja – po prostu mi się podoba”.

Inwestycja Miesiąca w Warszawie — kwiecień 2019!

Inwestycja Lifetown znajduje się na warszawskim Ursynowie, a dojazd samochodem do centrum zajmuje ok. 28 minut. Tuż obok osiedla znajduje się przystanek komunikacji miejskiej, skąd odjeżdżają autobusy. Dodatkowo zaledwie w 15 minut komunikacją można dojechać do stacji Metro Wilanowska.

Zwycięska inwestycja na rynku pierwotnym w Warszawie

Osiedle zostanie wyposażone w darmowe wi-fi oraz multimedialne ławki, które umożliwiają ładowanie urządzeń elektronicznych. Dodatkowo mieszkańcy będą mogli liczyć na jeziorko, strefę relaksu oraz stację rowerów miejskich, która umożliwi mieszkańcom szybki weekendowy wypad do parku, a także poranne dojazdy do pracy przy ominięciu korków. Osiedle będzie monitorowane, a mieszkania zostaną wyposażone w wideodomofony, dlatego mieszkańcy nie będą musieli martwić się o swoje bezpieczeństwo. Deweloper zadbał także o kilka punktów usługowych, aby mieszkańcy mieli wszystko pod ręką.

Lifetown – najlepsze mieszkania w Warszawie

W pobliżu znajduje się Tor Wyścigów Konnych Służewiec. 12 minut rowerem zajmie dotarcie do Parku Dolinka Służewiecka i Parku Romana Kozłowskiego. 5 km od inwestycji znajduje się Fort Zbarż z miejscem do nurkowania. Mieszkańcy w szybkim czasie dotrą także na Lotnisko Chopina. 3 km od inwestycji znajduje się Galeria Mokotów, Carrefour, Cinema City.

Zobacz również zwycięzców z Krakowa i Wrocławia.

Kolejny artykuł

Inwestycja Miesiąca w Krakowie — maj 2019!
Jak co miesiąc, w konkursie Inwestycji Miesiąca na rynku pierwotnym w Krakowie, został wybrany deweloper, którego inwestycja zdobyła największe uznanie wśród klientów obido.pl. Zwycięska statuetka została przyznana dla inwestycji Ul. A. Małysiaka (Kliny) dewelopera Proins S.A. Główne jej zalety, na które głosowano, to: atrakcyjna cena mieszkań, ogródek jako idealne miejsce do odpoczynku.
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu