Inwestycja Miesiąca w Krakowie — listopad 2019!

Inwestycja Miesiąca w Krakowie — listopad 2019!

Jak co miesiąc, w konkursie Inwestycji Miesiąca na rynku pierwotnym w Krakowie został wybrany deweloper, którego inwestycja zdobyła największe uznanie wśród klientów obido.pl. Zwycięska statuetka została przyznana dla inwestycji Apartamenty Przybyszewskiego 64 dewelopera ATAL.


Inwestycja Apartamenty Przybyszewskiego 64 znajduje się w krakowskich Bronowicach, na ul. Stanisława Przybyszewskiego. W pobliżu mieści się Miasteczko Studenckie AGH, a trochę dalej dwie uczelnie: Uniwersytet Pedagogiczny i Akademia Górniczo-Hutnicza. Blisko stąd także do terenów zielonych – w odległości około 25 minut pieszo znajdują się Błonia oraz Park Jordana. Inwestycja mieści się w świetnej lokalizacji, a od Rynku Głównego dzielą ją zaledwie 3 km. 550 metrów jest do przystanku autobusowego, natomiast pętla tramwajowa „Cichy Kącik” oddalona jest o 1,3 km od osiedla. Termin odbioru: IV kwartał 2021 – I kwartał 2022.

Inwestycja Miesiąca na rynku pierwotnym w Krakowie

Zobacz również zwycięzców z Wrocławia, Warszawy oraz Trójmiasta.

Kolejny artykuł

Inwestycja Miesiąca we Wrocławiu — listopad 2019!
Inwestycja Miesiąca we Wrocławiu — listopad 2019!
Jak co miesiąc, w konkursie Inwestycji Miesiąca na rynku pierwotnym we Wrocławiu został wybrany deweloper, którego inwestycja zdobyła największe uznanie wśród klientów obido.pl. Zwycięska statuetka została przyznana dla inwestycji Kamienna 145 dewelopera DEVELIA.
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu