Inwestycja miesiąca w Warszawie — listopad 2019!

Inwestycja miesiąca w Warszawie — listopad 2019!

Jak co miesiąc, w konkursie Inwestycji Miesiąca na rynku pierwotnym w Warszawie został wybrany deweloper, którego inwestycja zdobyła największe uznanie wśród klientów obido.pl. Zwycięska statuetka została przyznana dla inwestycji Apartamenty Okopowa 59A dewelopera Home Invest.


Inwestycja Apartamenty Okopowa 59A znajduje się na warszawskiej Woli, przy ul. Okopowej. W ofercie dostępne są mieszkania od 41 do 113 m² – niektóre z nich będzie można zaaranżować według indywidualnych potrzeb. Budynek cechuje się panoramicznymi przeszkleniami, dzięki czemu pomieszczenia będą jasne i dobrze nasłonecznione. Na terenie osiedla znajdą się garaże podziemne oraz naziemne, recepcja i lokale usługowe. Obiekt będzie monitorowany. Termin odbioru: III kwartał 2020.

Inwestycja Miesiąca na rynku pierwotnym w Warszawie

Zobacz również zwycięzców z Krakowa, Wrocławia oraz Trójmiasta.

Kolejny artykuł

Inwestycja Miesiąca w Trójmieście — listopad 2019!
Inwestycja Miesiąca w Trójmieście — listopad 2019!
Jak co miesiąc, w konkursie Inwestycji Miesiąca na rynku pierwotnym w Trójmieście został wybrany deweloper, którego inwestycja zdobyła największe uznanie wśród klientów obido.pl. Zwycięska statuetka została przyznana dla inwestycji Zielony Południk dewelopera Euro Styl.
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu