Inwestycja Miesiąca w Trójmieście — listopad 2019!

Inwestycja Miesiąca w Trójmieście — listopad 2019!

Jak co miesiąc, w konkursie Inwestycji Miesiąca na rynku pierwotnym w Trójmieście został wybrany deweloper, którego inwestycja zdobyła największe uznanie wśród klientów obido.pl. Zwycięska statuetka została przyznana dla inwestycji Zielony Południk dewelopera Euro Styl.


Inwestycja Zielony Południk znajduje się w dzielnicy Gdańsk Południe. Osiedle jest dobrze skomunikowane: 100 metrów jest do przystanku autobusowego, 2 km do stacji Gdańsk Lipce, w pobliżu są także obwodnice S6 i S7, co zapewnia łatwy dojazd do różnych punktów na mapie Trójmiasta. Osiedle ma proekologiczny charakter dzięki zastosowaniu ogrodów deszczowych. Dodatkowo na jego terenie znajdują się liczne alejki, skwery z ławkami, kamienne lapidarium, zielniki, grillowisko z pomostem oraz infrastruktura sportowa z boiskiem do streetballu i strefą crossfit. Pomiędzy budynkami są duże odległości. Termin odbioru: III kwartał 2020 – III kwartał 2021.

Zielony Południk, Inwestycja Miesiąca w Trójmieście

Zobacz również zwycięzców z Krakowa, Wrocławia oraz Warszawy.

Kolejny artykuł

Inwestycja Miesiąca w Krakowie — grudzień 2019!
Inwestycja Miesiąca w Krakowie — grudzień 2019!
Jak co miesiąc, w konkursie Inwestycji Miesiąca na rynku pierwotnym w Krakowie został wybrany deweloper, którego inwestycja zdobyła największe uznanie wśród klientów obido.pl. Zwycięska statuetka została przyznana dla inwestycji Kliny Zacisze dewelopera ATAL.
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu