Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

Inwestycja Miesiąca w Krakowie — luty 2019!

Ilona Łyżczarz
Ilona Łyżczarz

Kiedy wybieramy nowe mieszkanie, jedną z najważniejszych rzeczy jest to, aby inwestycja znajdowała się blisko przystanków komunikacji miejskiej. I jest to ważne nie tylko dla osób, które na co dzień dojeżdżają tramwajami i autobusami, ponieważ nie mają samochodu – również tym zmotoryzowanym osobom tramwaj może pomóc w szybkim dotarciu w docelowe miejsce dzięki ominięciu korków. Bliskość przystanków MPK to jeden z atutów, za który została doceniona inwestycja krakowskiego dewelopera Wawel Service.

Inwestycja Miesiąca w Krakowie — luty 2019!

Klienci obido.pl w lutym przyznali statuetkę dla inwestycji Lema 2 realizowanej przez dewelopera Wawel Service, a za jej główne zalety uznali:

  • duży i przestronny balkon,
  • dużą ilość światła słonecznego,
  • bliskość przystanków komunikacji miejskiej.

Mieszkania w inwestycji Lema 2 charakteryzują się funkcjonalnymi rozkładami pomieszczeń, które ułatwiają aranżację wnętrz dopasowaną do indywidualnych preferencji. Przestronne balkony stanowią dodatkową przestrzeń, którą można wykorzystać, aby zagospodarować sobie część wypoczynkową na zewnątrz mieszkania. Dzięki nim także wnętrza pomieszczeń są dobrze nasłonecznione i doświetlone, co również zostało docenione przez osoby głosujące.

Inwestycja Miesiąca z rynku pierwotnego w lutym 2019

Kolejną zaletą jest to, że inwestycja od Wawel Service znajduje się blisko przystanków komunikacji miejskiej. Dojście do przystanku tramwajowego zajmie nam zaledwie 3 minuty spokojnym spacerem, natomiast do autobusu 5 minut. Do Rynku Głównego dotrzemy w 15 minut tramwajem i w podobnym czasie dojedziemy tam samochodem. Inwestycja znajduje się zaledwie 2,5 km od centrum Krakowa.

Lema 2 znajduje się w pobliżu Parku Lotników Polskich, którego powierzchnia wynosi aż 60 hektarów. Znajdują się w nim ścieżki spacerowe i rowerowe. Dodatkowo na jego terenie znajduje się Tauron Arena Kraków, gdzie bardzo często odbywają się różne ciekawe koncerty czy mecze sportowe. W krótkim czasie dotrzemy także do Bulwarów na Dąbiu, którymi możemy spacerować aż w okolice Wawelu.

Inwestycja Miesiąca z rynku pierwotnego w lutym – Lema 2

Dla lubiących zakupowe szaleństwa – w 10 minut spacerem dojdziemy do Decathlonu i Galerii Plaza, gdzie znajduje się kino Cinema City. Trochę dalej znajduje się centrum handlowe M1 i EXPO Kraków – gdzie odbywają się wydarzenia targowo-kongresowe, np. październikowe Targi Książki.

Zobacz również zwycięzców z Wrocławia i Warszawy.

Kolejny artykuł

Inwestycja Miesiąca we Wrocławiu — luty 2019!
Osoby głosujące na Inwestycję Miesiąca we Wrocławiu, najczęściej doceniały atuty odnoszące się konkretnie do inwestycji. Ważne dla nich było to, aby zakończenie budowy nastąpiło w szybkim czasie. Dodatkowo chcieli, żeby mieszkania miały zapewnione dobre naświetlenie, a także, żeby kuchnia była w postaci aneksu. Te wszystkie cechy spełniła wrocławska inwestycja realizowana przez dewelopera ATAL.
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu