Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

Inwestycja Miesiąca w Warszawie — luty 2019!

Ilona Łyżczarz
Ilona Łyżczarz

Dla osób poszukujących mieszkania, bardzo ważne jest to, aby inwestycja znajdowała się w bardzo dobrej lokalizacji, dzięki czemu będą mogli w szybki sposób dojechać do wszystkich miejsc, które są dla nich istotne, jak np. praca czy uczelnia. Na atrakcyjność inwestycji wpływa także jej okolica i otoczenie. Bliskość punktów handlowo-usługowych, miejsc rozrywki czy rekreacji – wszystkiego tego wymagają przyszli mieszkańcy. I właśnie te cechy spełnia warszawska inwestycja realizowana przez dewelopera Spravia.

Inwestycja Miesiąca w Warszawie — luty 2019!

Klienci obido.pl w lutym przyznali statuetkę dla inwestycji Mińska 69 dewelopera Spravia, a za jej główne zalety uznali:

  • okolicę i otoczenie inwestycji,
  • dobry dojazd do miejsc, które są dla mnie ważne,
  • kuchnię, która jest wydzielona jako osobne pomieszczenie.

Mińska 69 znajduje się tylko 4,3 km od centrum Warszawy. Dojazd samochodem zajmie nam zaledwie 11 minut. Dodatkowo w pobliżu inwestycji znajdują się przystanki komunikacji miejskiej: autobusowy (1 minuta spacerem) oraz tramwajowy (8 minut spacerem). W pobliżu znajdują się też dwie stacje metra, do których dojedziemy autobusem w zaledwie 8-14 minut. Tych, którzy podróżują koleją na pewno ucieszy informacja, że blisko inwestycji znajduje się stacja Warszawa Wschodnia.

Mińska 69 jako najlepsza Inwestycja Miesiąca z rynku pierwotnego w lutym 2019

Deweloper zadbał o to, aby inwestycja miała wysoki standard wykończenia. Na terenie inwestycji została zaplanowana strefa wypoczynkowo-rekreacyjna przeznaczona dla mieszkańców. Będzie się na niej znajdował zielony dziedziniec umeblowany ławkami i leżakami. Dodatkowo na terenie inwestycji będzie znajdował się plac zabaw dla najmłodszych, a dla tych starszych urządzenia do street workoutu.

W okolicy znajdują się liczne parki, jak np. Park Skaryszewski, Kamionkowskie Błonia Elekcyjne, Park Polińskiego czy Park Obwodu Praga Armii Krajowej. W pobliżu są boiska sportowe, korty i hala sportowa. Dla lubiących rozrywkę idealnym miejscem będą miejsca takie jak: W Oparach Absurdu czy Hydrozagadka. W okolicy znajdują się też liczne apteki, sklepy i punkty usługowe.

Inwestycja Miesiąca z rynku pierwotnego w lutym 2019 – Mińska 69

Ciekawostką jest to, że deweloper w inwestycji nawiązuje do krojów pisma. I etap – Praho, II etap – Olympic, III etap – Rewir, IV etap – Hawana, V etap – Cyrulik. Dodatkowo na budynkach będą znajdować się murale, które będą kojarzyć się z klimatem Pragi. Przykładowo, na budynku z pierwszego etapu będzie znajdował się mural, który przedstawia popularne kiedyś instrumenty, czyli gitarę i bandżolę.

Zobacz też zwycięzców z Krakowa i Wrocławia.

Kolejny artykuł

Inwestycja Miesiąca we Wrocławiu — marzec 2019!
Jedną z najważniejszych rzeczy przy wyborze nowego mieszkania jest na pewno okolica i otoczenie inwestycji. Oczywiste jest to, że ci, którzy rozglądają się po ofertach z rynku pierwotnego, skupiają się na tym, aby miejsce, gdzie będzie znajdować się ich przyszłe osiedle było dobrze skomunikowane z resztą miasta – ale to nie jest jedyny warunek. Inwestycja musi także znajdować się w atrakcyjnej okolicy, a jej otoczenie powinno zaspokajać potrzeby wszystkich mieszkańców. Właśnie za taką okolicę została doceniona wrocławska inwestycja Kajdasza.
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu