Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

Inwestycja Miesiąca we Wrocławiu — luty 2019!

Ilona Łyżczarz
Ilona Łyżczarz

Osoby głosujące na Inwestycję Miesiąca we Wrocławiu, najczęściej doceniały atuty odnoszące się konkretnie do inwestycji. Ważne dla nich było to, aby zakończenie budowy nastąpiło w szybkim czasie. Dodatkowo chcieli, żeby mieszkania miały zapewnione dobre naświetlenie, a także, żeby kuchnia była w postaci aneksu. Te wszystkie cechy spełniła wrocławska inwestycja realizowana przez dewelopera ATAL.

Inwestycja Miesiąca we Wrocławiu — luty 2019!

Klienci obido.pl w lutym przyznali statuetkę dla inwestycji Nowe Miasto Różanka dewelopera ATAL, a za jej główne zalety uznali:

  • dużą ilość światła słonecznego,
  • bliskość przystanków komunikacji miejskiej,
  • krótki czas oczekiwania na zakończenie budowy,
  • dobry dojazd do miejsc, które są dla mnie ważne,
  • kuchnię w postaci aneksu, która daje możliwość ciekawej aranżacji.

Inwestycja Miesiąca z rynku pierwotnego – luty 2019

Nowe Miasto Różanka znajduje się na malowniczej i pełnej zieleni wrocławskiej Różance. Inwestycja mieści się tylko kilka minut spacerem od Odry. W pobliżu znajdują się też parki, takie jak Park Marii Dąbrowskiej czy Park Jana Kasprowicza. Z inwestycji w szybki sposób dojedziemy do wszystkich miejsc, które są dla nas ważne. Tylko 3,3 km od inwestycji znajduje się wrocławski rynek, do którego dojedziemy w 12 minut samochodem, a dodatkowo w pobliżu znajdują się przystanki komunikacji miejskiej: autobusowy (2 minuty spacerem) i tramwajowy (8 minut spacerem).

Nowe Miasto Różanka jako najlepsza inwestycja z rynku pierwotnego w lutym 2019

Inwestycja wyróżnia się wysokim standardem wykończenia, a także dopracowaną infrastrukturą – na jej terenie znajdują się alejki, ławki i chodniki. Głosujący docenili w mieszkaniach to, że posiadają kuchnię w postaci aneksu, dzięki czemu będzie można pozwolić sobie na ciekawe aranżacje. Mając aneks kuchenny możemy zdecydować się np. na kuchenną wyspę, która nada naszemu mieszkaniu oryginalnego charakteru. Dodatkowo pomieszczenia w inwestycji Nowe Miasto Różanka są bardzo dobrze nasłonecznione.

Inwestycja Miesiąca w lutym 2019 – Nowe Miasto Różanka jako najlepsza inwestycja z rynku pierwotnego

Nowe Miasto Różanka będzie miało kilka etapów, dlatego pierwsze terminy odbioru zaczynają się już w IV kwartale 2019, a potrwają do około I kwartału 2021.

Zobacz również zwycięzców z Krakowa i Warszawy.

Kolejny artykuł

Inwestycja Miesiąca w Warszawie — luty 2019!
Dla osób poszukujących mieszkania, bardzo ważne jest to, aby inwestycja znajdowała się w bardzo dobrej lokalizacji, dzięki czemu będą mogli w szybki sposób dojechać do wszystkich miejsc, które są dla nich istotne, jak np. praca czy uczelnia. Na atrakcyjność inwestycji wpływa także jej okolica i otoczenie. Bliskość punktów handlowo-usługowych, miejsc rozrywki czy rekreacji – wszystkiego tego wymagają przyszli mieszkańcy. I właśnie te cechy spełnia warszawska inwestycja realizowana przez dewelopera Spravia.
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu