Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

Inwestycja Miesiąca w Krakowie — maj 2019!

Ilona Łyżczarz
Ilona Łyżczarz

Jak co miesiąc, w konkursie Inwestycji Miesiąca na rynku pierwotnym w Krakowie, został wybrany deweloper, którego inwestycja zdobyła największe uznanie wśród klientów obido.pl. Zwycięska statuetka została przyznana dla inwestycji Ul. A. Małysiaka (Kliny) dewelopera Proins S.A. Główne jej zalety, na które głosowano, to: atrakcyjna cena mieszkań, ogródek jako idealne miejsce do odpoczynku.

Inwestycja Miesiąca w Krakowie — maj 2019!

Inwestycja znajduje się w otoczeniu zielonej okolicy, w dzielnicy Kliny-Zacisze. Dojazd do centrum Krakowa wyniesie do 30 minut samochodem. Do przystanku autobusowego mieszkańcy dotrą w zaledwie 6 minut spacerem. Ok. 3 km od inwestycji oddalona jest stacja kolejowa Kraków Swoszowice.

Rynek pierwotny w Krakowie – deweloper miesiąca

Osiedle będzie składało się z 7 kameralnych budynków. Dwa budynki są już gotowe i dostępne jest 13 mieszkań, pozostałe będą ukończone do 2 kw. 2020. Mieszkania, które znajdują się na piętrze posiadają duże balkony, natomiast te na parterze – ogródki. W budynkach znajdują się podziemne garaże wielostanowiskowe, a także pomieszczenia piwniczne. Dla bezpieczeństwa mieszkańców osiedle będzie monitorowane.

Inwestycja Miesiąca na rynku pierwotnym dewelopera Proins

W pobliżu inwestycji znajduje się Park Maćka i Doroty oraz Las Borkowski. Ok. 4,5 km od inwestycji jest Park Handlowy Zakopianka, Solvay Park i kino Cinema City. Tuż obok znajduje się także Business Park Zawiła. A dla miłośników aktywności, fajnym miejscem do spędzania czasu będzie pobliski stadion K.S. Victoria Kraków czy Centrum Wspinaczkowe Reni-Sport.

Zobacz również zwycięzców z Warszawy i Wrocławia.

Kolejny artykuł

Inwestycja Miesiąca we Wrocławiu — maj 2019!
Jak co miesiąc, w konkursie Inwestycji Miesiąca na rynku pierwotnym we Wrocławiu, został wybrany deweloper, którego inwestycja zdobyła największe uznanie wśród klientów obido.pl. Zwycięska statuetka została przyznana dla inwestycji Kwadrat dewelopera Profit Development. Główne jej zalety, na które głosowano, to: całokształt inwestycji: układ, cena, lokalizacja, krótki czas oczekiwania na zakończenie budowy.
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu