Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

Inwestycja Miesiąca w Warszawie — maj 2019!

Ilona Łyżczarz
Ilona Łyżczarz

Jak co miesiąc, w konkursie Inwestycji Miesiąca na rynku pierwotnym w Warszawie, został wybrany deweloper, którego inwestycja zdobyła największe uznanie wśród klientów obido.pl. Zwycięska statuetka została przyznana dla inwestycji Moja Ochota dewelopera Victoria Dom. Główne jej zalety, na które głosowano, to: bliskość przystanków komunikacji miejskiej, dobry dojazd do miejsc, które są ważne, ogródek jak idealne miejsce do odpoczynku, kuchnia w postaci aneksu, która daje możliwość ciekawej aranżacji.

Inwestycja Miesiąca w Warszawie — maj 2019!

Inwestycja Moja Ochota znajduje się na Rakowie, w warszawskiej dzielnicy Włochy. Dojazd do centrum zajmie około 18 minut samochodem. Na przystanek autobusowy mieszkańcy dotrą w zaledwie 2 minuty spacerem. Dodatkowo 850 metrów od inwestycji znajduje się stacja kolejowa Warszawa Aleje Jerozolimskie, a trochę dalej WKD Raków. Na lotnisko będzie można dojechać w 12 minut samochodem.

Inwestycja Miesiąca w Warszawie dewelopera Victoria Dom

Inwestycja będzie składała się ze 177 mieszkań usytuowanych na 6 kondygnacjach, dodatkowo na osiedlu znajdzie się jeden lokal użytkowy i jeden biurowy. Mieszkania będą wyróżniały się metrażem od 26 do 82 m². Na terenie inwestycji znajdzie się zarówno parking podziemny, który będzie liczył 121 miejsc, jak również parking naziemny z 58 miejscami postojowymi. Oprócz tego w budynku znajdą się cichobieżne windy i komórki lokatorskie.

Mieszkanie z rynku pierwotnego w Warszawie, deweloper Victoria Dom

W pobliżu znajdują się 3 parki: Park Szczęśliwicki, Park ze Stawami Cietrzewia oraz Park Marka Kotańskiego. W krótkim czasie spacerem mieszkańcy będą mogli dotrzeć do licznych sklepów: Makro, Castorama, CH Łopuszańska 22 czy Targowisko na Bakalarskiej. W kilka minut samochodem będzie można także dojechać do Blue City lub CH Reduta. Zakończenie budowy nastąpi w 2 kw. 2020.

Zobacz także zwycięzców z Krakowa i Wrocławia.

Kolejny artykuł

Inwestycja Miesiąca w Krakowie — czerwiec 2019!
Jak co miesiąc, w konkursie Inwestycji Miesiąca na rynku pierwotnym w Krakowie, został wybrany deweloper, którego inwestycja zdobyła największe uznanie wśród klientów obido.pl. Zwycięska statuetka została przyznana dla inwestycji Panorama Prądnik dewelopera Nokturn Deweloper. Główne jej zalety, na które głosowano, to: okolica i otoczenie inwestycji, duża ilość światła słonecznego.
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu