Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

Inwestycja Miesiąca w Krakowie — październik 2019!

Ilona Łyżczarz
Ilona Łyżczarz

Jak co miesiąc odbył się konkurs na najlepszą inwestycję w Krakowie. Tym razem największe uznanie zdobyła inwestycja Murapol Parki Krakowa dewelopera Murapol.

Inwestycja Miesiąca w Krakowie — październik 2019!

Inwestycja Murapol Parki Krakowa znajduje się w dzielnicy Krowodrza. Wszystkie mieszkania posiadają opcję Smart Home, dodatkowo mieszkańcy będą mieli możliwość indywidualnej aranżacji pomieszczeń. Na osiedlu znajdą się parkingi podziemne i naziemne oraz komórki lokatorskie. Przewidziana została zieleń i elementy architektury, a dla najmłodszych zostanie przygotowany plac zabaw. Dojazd samochodem do centrum wyniesie ok. 15-20 minut. Tuż obok osiedla jest przystanek autobusowy, natomiast 1 km dalej – pętla tramwajowa „Krowodrza Górka”. Blisko inwestycji mieści się park Krowoderski i park im. Stanisława Wyspiańskiego. W ok. 8 minut dotrze się do Galerii Bronowice, Castoramy i Ikei.

Inwestycja Miesiąca w Krakowie – Murapol

Termin odbioru: I kwartał 2020 – IV kwartał 2021.

Zobacz również zwycięzców z Wrocławia, Warszawy i Trójmiasta.

Kolejny artykuł

Inwestycja Miesiąca we Wrocławiu — październik 2019!
W październiku odbyło się comiesięczne głosowanie na najlepszą inwestycję we Wrocławiu. Zwycięska statuetka powędrowała do dewelopera Activ Investment za inwestycję Braniborska 44.
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu