Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

Inwestycja Miesiąca w Krakowie — styczeń 2019!

Ilona Łyżczarz
Ilona Łyżczarz

Dla większości klientów obido.pl najważniejsze jest to, aby zakończenie budowy ich mieszkania zakończyło się w krótkim czasie i żeby jak najszybciej mogli się do niego wprowadzić. Kiedy już mamy klucze do mieszkania, ważne jest z kolei to, aby wybrany przez nas lokal dawał duże możliwości aranżacyjne wnętrza i żeby można było je wykończyć według wymarzonego projektu. No i do tego wszystkiego atrakcyjna cena. Wszystkie te kryteria spełniła krakowska inwestycja dewelopera WBG Development, za co klienci przyznali jej statuetkę miesiąca.

Inwestycja Miesiąca w Krakowie — styczeń 2019!

Klienci obido.pl w styczniu przyznali statuetkę dla inwestycji Aleja Zbożowa realizowanej przez dewelopera WBG Development. Za jej główne zalety uznali krótki czas oczekiwania na zakończenie budowy, możliwość aranżacji według wymarzonego projektu oraz atrakcyjną cenę mieszkań.

Szybkie zakończenie budowy

Głosujący za główny atut Alei Zbożowej uznali krótki czas oczekiwania na zakończenie budowy. Termin odbioru to II kwartał 2019 – IV kwartał 2019. Dla większości klientów szybkie zakończenie budowy inwestycji jest bardzo ważne, ponieważ nie muszą oni długo czekać na wprowadzenie się, ze świadomością, że jedyne co na razie posiadają, i będą posiadać przez długi czas, to tylko „dziura w ziemi”. Szybko wybudowana inwestycja i możliwość dostania kluczy do mieszkania w krótkim czasie po zakupie, daje poczucie komfortu i bezpieczeństwa.

Duże możliwości aranżacyjne

Kolejną zaletą jest możliwość aranżacji mieszkania według wymarzonego projektu – a wszystko dzięki temu, że mieszkania od dewelopera WBG Development mają funkcjonalne układy oraz duże i dobrze doświetlone wnętrza. Takie połączenie umożliwia urządzenie mieszkania na wiele sposobów, tak by spełniało ono nasze oczekiwania i pozwalało na łatwe i praktyczne przemieszczanie się po wszystkich pomieszczeniach.

Aleja Zbożowa inwestycją miesiąca na rynku pierwotnym w Krakowie

Atrakcyjna cena mieszkań

Na plus została oceniona także cena za mieszkanie, którą głosujący określili jako atrakcyjną. Nie jest ona wygórowana, a dodając do tego lokalizację i standard wykończenia, klienci na takim zakupie mogą wyjść bardzo na plus. Inwestycja mieści się w dobrej lokalizacji na granicy Krakowa i Wieliczki. Dostanie się do krakowskiego Rynku Głównego zajmie niecałe 30 minut, natomiast dojazd do centrum Wieliczki ok. 10 minut. Jeśli nie posiadasz samochodu, nie musisz się martwić o komunikację, ponieważ w pobliżu inwestycji znajduje się przystanek MPK.

Zobacz też zwycięzców z Wrocławia i Warszawy.

Kolejny artykuł

Inwestycja Miesiąca we Wrocławiu — styczeń 2019!
Deweloperzy projektując nowe mieszkania najczęściej stawiają na aneksy kuchenne. Jednak wiele osób nie chce łączyć kuchni z salonem i woli standardowe rozwiązanie, gdzie kuchnia stanowi osobne pomieszczenie. Za takie rozwiązanie w swoich mieszkaniach został doceniony wrocławski deweloper DOM.developer i jego inwestycja, której klienci obido.pl przyznali statuetkę miesiąca.
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu