Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

Inwestycja Miesiąca we Wrocławiu — styczeń 2019!

Ilona Łyżczarz
Ilona Łyżczarz

Deweloperzy projektując nowe mieszkania najczęściej stawiają na aneksy kuchenne. Jednak wiele osób nie chce łączyć kuchni z salonem i woli standardowe rozwiązanie, gdzie kuchnia stanowi osobne pomieszczenie. Za takie rozwiązanie w swoich mieszkaniach został doceniony wrocławski deweloper DOM.developer i jego inwestycja, której klienci obido.pl przyznali statuetkę miesiąca.

Inwestycja Miesiąca we Wrocławiu — styczeń 2019!

Klienci obido.pl w styczniu przyznali statuetkę dla inwestycji Brzozowe Zacisze dewelopera DOM.developer. Za jej najważniejsze atuty uznali kuchnię, która jest wydzielona jako osobne pomieszczenie, duży i przestronny balkon, a także dobry dojazd z inwestycji do miejsc, które są dla nich ważne.

Kuchnia, która jest wydzielona jako osobne pomieszczenie

Jednym z najbardziej docenionych atutów inwestycji Brzozowe Zacisze jest kuchnia, która została wydzielona jako osobne pomieszczenie. Klienci bardzo często cenią sobie takie rozwiązanie, które pozwala im oddzielić strefę gotowania od salonu ze strefą wypoczynku. Wydzielona kuchnia jest bardzo pożądana w sytuacji, kiedy lubimy eksperymentować z gotowaniem i szalejemy z różnymi smakami i zapachami. Kolejnym przykładem, gdzie osobna kuchnia jest dobrym pomysłem, są mieszkania stricte pod wynajem. Raczej każdy wynajmujący chce mieć pokój na własność, zamiast spać w miejscu, które jest połączone z częścią wspólną.

Duży i przestronny balkon

Bywa tak, że kiedy mieszkamy w mieście w bloku, brakuje nam miejsca, które będzie tylko nasze i da nam możliwość wytchnienia od zgiełku miasta i gęstej zabudowy. Dlatego tak bardzo atrakcyjne są mieszkania, które w swojej ofercie posiadają duże balkony – za to także została wyróżniona inwestycja dewelopera DOM.developer. Przestronny balkon daje duże możliwości aranżacyjne: możemy na nim umieścić krzesła i stolik, leżaki, a także różne rośliny, światełka, koce i poduszki.

Brzozowe Zacisze inwestycją miesiąca na rynku pierwotnym we Wrocławiu

Dobry dojazd do miejsc, które są dla mnie ważne

Za zaletę został także uznany szybki i łatwy dojazd z inwestycji do miejsc, które są istotne dla mieszkańców. Osiedle znajduje się na wrocławskich Maślicach, a dojazd do centrum Wrocławia zajmie ok. 22 minuty samochodem. W pobliżu inwestycji znajduje się także przystanek MPK. Teren wokół Brzozowego Zacisza wyróżnia się rozwiniętą infrastrukturą, która pozwala na szybkie dotarcie do punktów handlowo-usługowych, a także aptek i placówek medycznych.

Zobacz też zwycięzców z Krakowa i Warszawy.

Kolejny artykuł

Inwestycja Miesiąca w Warszawie — styczeń 2019!
Kiedy wybieramy swoje nowe mieszkanie, najistotniejszym czynnikiem, który decyduje o konkretnym zakupie jest lokalizacja inwestycji oraz jej okolica i najbliższe otoczenie. Rozchwytywane są te inwestycje, które znajdują się w dobrze skomunikowanej części miasta, blisko różnych punktów handlowo-usługowych, jak również terenów zielonych z miejscem do aktywnego spędzania czasu. Właśnie za atrakcyjną lokalizację swojej inwestycji został doceniony warszawski deweloper Mota-Engil Real Estate.
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu