Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

Inwestycja Miesiąca w Warszawie — styczeń 2019!

Ilona Łyżczarz
Ilona Łyżczarz

Kiedy wybieramy swoje nowe mieszkanie, najistotniejszym czynnikiem, który decyduje o konkretnym zakupie jest lokalizacja inwestycji oraz jej okolica i najbliższe otoczenie. Rozchwytywane są te inwestycje, które znajdują się w dobrze skomunikowanej części miasta, blisko różnych punktów handlowo-usługowych, jak również terenów zielonych z miejscem do aktywnego spędzania czasu. Właśnie za atrakcyjną lokalizację swojej inwestycji został doceniony warszawski deweloper Mota-Engil Real Estate.

Inwestycja Miesiąca w Warszawie — styczeń 2019!

Klienci obido.pl w styczniu przyznali statuetkę dla inwestycji Esteio dewelopera Mota-Engil Real Estate. Za główne jej zalety głosujący uznali okolicę i otoczenie inwestycji, dobry dojazd do ważnych miejsc, duży i przestronny balkon oraz atrakcyjną cenę, którą deweloper oferuje za mieszkania.

Okolica i otoczenie inwestycji

Na terenie inwestycji będzie znajdować się teren rekreacyjny przeznaczony specjalnie dla mieszkańców. Dodatkowo kondygnację budynku A będą pokrywać „zielone dachy”. Tuż obok inwestycji znajduje się centrum handlowe Wola Park, które pozwala na zrobienie wszystkim potrzebnych zakupów. W niedalekiej odległości od inwestycji mieści się 5 parków: Ulricha, Powstańców Warszawy, Edwarda Szymańskiego, Górczewska i Moczydło. W pobliżu znajdują się także liczne ośrodki sportowe, jak siłownie czy sztuki walki.

Duży i przestronny balkon

Kolejny plus stanowią duże i przestronne balkony. Są one bardzo istotne dla mieszkańców, którzy wybierają mieszkania powyżej parteru. Dodatkowo dają one liczne możliwości aranżacyjne, które wpłyną na jakość wypoczynku. Przydatne będą na pewno meble wypoczynkowe, ozdobne rośliny, ale też elementy dodające przytulności i charakteru, jak oświetlenie, koce czy poduszki.

Esteio inwestycją miesiąca na rynku pierwotnym w Warszawie

Dobry dojazd do miejsc, które są ważne

Inwestycja mieści się na granicy Bemowa i Woli, tylko 5,6 km od centrum Warszawy. Jest ona dobrze skomunikowana z resztą miasta, a w odległości 1,5 km od niej powstaje nowa stacja metra. Dodatkowo w pobliżu znajdują się przystanki MPK: autobusowy i tramwajowy. Wszystko to gwarantuje szybki i łatwy sposób dotarcia w ważne miejsca, jak praca, uczelnia i szkoła, ale też miejsca rozrywki i kultury. To właśnie w inwestycji Esteio docenili klienci obido.

Atrakcyjna cena

Biorąc pod uwagę dobrą lokalizację, otoczenie inwestycji i ogólny standard wykonania inwestycji, ceny mieszkań uznane zostały przez głosujących za atrakcyjne. Dodatkowo mieszkania charakteryzują się różnymi metrażami i ustawnymi układami pomieszczeń, co dodatkowo wpływa na taką ocenę.

Zobacz też zwycięzców z Krakowa i Wrocławia.

Kolejny artykuł

Inwestycja Miesiąca w Krakowie — luty 2019!
Kiedy wybieramy nowe mieszkanie, jedną z najważniejszych rzeczy jest to, aby inwestycja znajdowała się blisko przystanków komunikacji miejskiej. I jest to ważne nie tylko dla osób, które na co dzień dojeżdżają tramwajami i autobusami, ponieważ nie mają samochodu – również tym zmotoryzowanym osobom tramwaj może pomóc w szybkim dotarciu w docelowe miejsce dzięki ominięciu korków. Bliskość przystanków MPK to jeden z atutów, za który została doceniona inwestycja krakowskiego dewelopera Wawel Service.
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu