Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione zapytanie do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

Inwestycja Miesiąca w Krakowie — styczeń 2020!

Inwestycja Miesiąca w Krakowie — styczeń 2020!

Jak co miesiąc, w konkursie Inwestycji Miesiąca na rynku pierwotnym w Krakowie został wybrany deweloper, którego inwestycja zdobyła największe uznanie wśród klientów obido.pl. Zwycięska statuetka została przyznana dla inwestycji Głowackiego dewelopera Galinvest.


Inwestycja Głowackiego znajduje się w Bronowicach, przy ul. Głowackiego. Osiedle wyróżnia się nowoczesną architekturą i stonowanym, eleganckim kolorem. Inwestycja składa się z dwóch, 6-kondygnacyjnych budynków. 250 m od osiedla znajduje się pętla tramwajowa „Bronowice”. Dojazd do centrum Krakowa zajmie około. 15 minut samochodem. W pobliżu znajduje się kilka uczelni: Uniwersytet Pedagogiczny, Akademia Górniczo-Hutnicza i Uniwersytet Rolniczy. Z tego powodu inwestycja świetnie nadaje się pod inwestycję. Termin odbioru: 2 kwartał 2021.

Inwestycja Miesiąca w Krakowie – Głowackiego, rynek pierwotny

Zobacz również zwycięzców z Wrocławia, Warszawy i Trójmiasta.

Kolejny artykuł

Inwestycja miesiąca we Wrocławiu — styczeń 2020!
Jak co miesiąc, w konkursie Inwestycji Miesiąca na rynku pierwotnym we Wrocławiu został wybrany deweloper, którego inwestycja zdobyła największe uznanie wśród klientów obido.pl. Zwycięska statuetka została przyznana dla inwestycji Punkt Piękna dewelopera Profit Development.
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu