Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione zapytanie do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

Inwestycja Miesiąca w Trójmieście — styczeń 2020!

Inwestycja Miesiąca w Trójmieście — styczeń 2020!

Jak co miesiąc, w konkursie Inwestycji Miesiąca na rynku pierwotnym w Trójmieście został wybrany deweloper, którego inwestycja zdobyła największe uznanie wśród klientów obido.pl. Zwycięska statuetka została przyznana dla inwestycji Rewita Wrzeszcz dewelopera Budimex Nieruchomości.


Inwestycja Rewita Wrzeszcz znajduje się we Wrzeszczu, przy ul. Klinicznej. Osiedle jest częściowo ogrodzone, a przy wjeździe postawiony został szlaban. Na terenie inwestycji znajduje się zieleń i elementy małej architektury. Przy samej inwestycji znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe, a 2 minuty pieszo są do stacji SKM Gdańsk Politechnika. W pobliżu znajduje się także kino, opera, teatr oraz 3 parki: Akademicki, Steffensa i Uphagena. Termin odbioru: 2 kwartał 2021.

Inwestycja Miesiąca w Trójmieście – Rewita Wrzeszcz, rynek pierwotny

Zobacz również zwycięzców z Krakowa, Wrocławia i Warszawy.

Kolejny artykuł

Inwestycja Miesiąca w Krakowie — luty 2020!
Jak co miesiąc, w konkursie Inwestycji Miesiąca na rynku pierwotnym w Krakowie został wybrany deweloper, którego inwestycja zdobyła największe uznanie wśród klientów obido.pl. Zwycięska statuetka została przyznana dla inwestycji Piastowska Residence dewelopera Terra Casa.
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu