Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione zapytanie do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

Inwestycja miesiąca we Wrocławiu — styczeń 2020!

Inwestycja miesiąca we Wrocławiu — styczeń 2020!

Jak co miesiąc, w konkursie Inwestycji Miesiąca na rynku pierwotnym we Wrocławiu został wybrany deweloper, którego inwestycja zdobyła największe uznanie wśród klientów obido.pl. Zwycięska statuetka została przyznana dla inwestycji Punkt Piękna dewelopera Profit Development.


Inwestycja Punkt Piękna znajduje się na Tarnogaju, przy ul. Pięknej. Na osiedlu finalnie znajdzie się ponad 600 mieszkań. Każde z nich będzie wyróżniało się funkcjonalnym rozkładem – w 4. i 5. etapie do wyboru będą mieszkania od 33 do 85 m². W ofercie znajdą się także wykończone tarasy (do 131 m²) oraz balkony (do 44 m²). Mieszkania będą przestronne i świetnie doświetlone, a to wszystko dzięki dużym, 5-komorowym oknom i pomieszczeniom wysokim na 2,70 m. 300 metrów od inwestycji mieszczą się przystanki tramwajowe i autobusowe. Termin odbioru: 3 kwartał 2020.

Inwestycja Miesiąca we Wrocławiu – Punkt Piękna, rynek pierwotny

Zobacz również zwycięzców z Krakowa, Warszawy i Trójmiasta.

Kolejny artykuł

Inwestycja Miesiąca w Warszawie — styczeń 2020!
Jak co miesiąc, w konkursie Inwestycji Miesiąca na rynku pierwotnym w Warszawie został wybrany deweloper, którego inwestycja zdobyła największe uznanie wśród klientów obido.pl. Zwycięska statuetka została przyznana dla inwestycji Zielone Bemowo dewelopera Cordia.
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu