Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

Inwestycja Miesiąca w Krakowie — wrzesień 2018!

Ilona Łyżczarz
Ilona Łyżczarz

Kameralne inwestycje, które położone są na obrzeżach miasta cieszą się sporą popularnością. Z jednej strony pozwalają na w miarę szybką i bezproblemową komunikację z centrum miasta. Z drugiej strony można się cieszyć tam ciszą i spokojem jaka panuje zazwyczaj na peryferiach miasta. Takie atuty zostały docenione w Osiedlu Kameralnym, które zdaniem Klientów obido.pl zostało wybrane Inwestycją Miesiąca wrzesień w Krakowie.

Inwestycja Miesiąca w Krakowie — wrzesień 2018!

Osiedle Kameralne położone jest w dzielnicy Mistrzejowice, która z roku na rok staje się coraz bardziej przyjazna dla mieszkańców. Tę lokalizację docenili również Klienci obido.pl, którzy właśnie tę cechę oceniali najwyżej. Jako atut wymienili również fakt, iż inwestycja składa się tylko z dwóch, czteropiętrowych budynków co daje efekt kameralności.

Klienci obido.pl zwrócili również uwagę na korzystne układy mieszkań, gdzie w większości wydzielono osobną kuchnię.

Rynek pierwotny Kraków – Osiedle Kameralne inwestycją miesiąca

Start zapewnia szeroki wybór metraży mieszkań – od kameralnych do przestronnych. Dodatkowo deweloper ma w ofercie pakiety wykończeniowe mieszkań. Teren wokół inwestycji został zaprojektowany tak, aby być przyjaznym miejscem do relaksu dla wszystkich mieszkańców.

Planowany termin oddania inwestycji to I kwartał 2019 roku.

Zobacz też zwycięzców z Warszawy i Wrocławia.

Kolejny artykuł

Inwestycja Miesiąca we Wrocławiu — wrzesień 2018!
Niskie i kameralne zabudowy zdobywają coraz większe grono zwolenników. Jeśli dodatkowo znajdują się w malowniczej okolicy to sukces dla dewelopera jest murowany. Tak też jest w przypadku osiedla Księże Nowe, które we wrześniu zdobyło tytuł Inwestycji Miesiąca.
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu