Inwestycja Miesiąca w Krakowie — wrzesień 2018!

Inwestycja Miesiąca w Krakowie — wrzesień 2018!

Kameralne inwestycje, które położone są na obrzeżach miasta cieszą się sporą popularnością. Z jednej strony pozwalają na w miarę szybką i bezproblemową komunikację z centrum miasta. Z drugiej strony można się cieszyć tam ciszą i spokojem jaka panuje zazwyczaj na peryferiach miasta. Takie atuty zostały docenione w Osiedlu Kameralnym, które zdaniem Klientów obido.pl zostało wybrane Inwestycją Miesiąca wrzesień w Krakowie.


Osiedle Kameralne położone jest w dzielnicy Mistrzejowice, która z roku na rok staje się coraz bardziej przyjazna dla mieszkańców. Tę lokalizację docenili również Klienci obido.pl, którzy właśnie tę cechę oceniali najwyżej. Jako atut wymienili również fakt, iż inwestycja składa się tylko z dwóch, czteropiętrowych budynków co daje efekt kameralności. Zdaniem głosujących dużym plusem jest dopasowanie ceny do lokalizacji. Klienci obido.pl zwrócili również uwagę na korzystne układy mieszkań, gdzie w większości wydzielono osobną kuchnię.

Rynek pierwotny Kraków – Osiedle Kameralne inwestycją miesiąca

Start zapewnia szeroki wybór metraży mieszkań – od kameralnych 22 metrów kwadratowych, do przestronnych mieszkań o wielkości 59 metrów kwadratowych. Dodatkowo deweloper ma w ofercie pakiety wykończeniowe mieszkań. Teren wokół inwestycji został zaprojektowany tak, aby być przyjaznym miejscem do relaksu dla wszystkich mieszkańców.

Planowany termin oddania inwestycji to I kwartał 2019 roku.

Zobacz też zwycięzców z Warszawy i Wrocławia.

Kolejny artykuł

Inwestycja Miesiąca we Wrocławiu — wrzesień 2018!
Inwestycja Miesiąca we Wrocławiu — wrzesień 2018!
Niskie i kameralne zabudowy zdobywają coraz większe grono zwolenników. Jeśli dodatkowo znajdują się w malowniczej okolicy to sukces dla dewelopera jest murowany. Tak też jest w przypadku osiedla Księże Nowe, które we wrześniu zdobyło tytuł Inwestycji Miesiąca według Klientów obido.pl
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu