Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

Inwestycja Miesiąca we Wrocławiu — wrzesień 2018!

Ilona Łyżczarz
Ilona Łyżczarz

Niskie i kameralne zabudowy zdobywają coraz większe grono zwolenników. Jeśli dodatkowo znajdują się w malowniczej okolicy to sukces dla dewelopera jest murowany. Tak też jest w przypadku osiedla Księże Nowe, które we wrześniu zdobyło tytuł Inwestycji Miesiąca.

Inwestycja Miesiąca we Wrocławiu — wrzesień 2018!

Księże Nowe położone jest w rozwijającej się dzielnicy Wrocławia – Krzyki. Użytkownicy, którzy głosowali na tę inwestycję, jako najlepszą jej cechę uznali dobry dostęp do komunikacji autobusowej i tramwajowej. Jak podkreślają, dzięki temu łatwiej i szybciej można dostać się do centrum miasta. Dodatkowo dużym atutem lokalizacji jest szeroko rozwinięta infrastruktura wokół inwestycji, która pozwala przyszłym mieszkańcom na łatwy dostęp do sieci handlowo-usługowych, placówek oświaty i zdrowia.

Przewagę nad innymi inwestycjami Księże Nowe zyskało dzięki bliskiemu sąsiedztwu Parku Wschodniego. Deweloper Dom Development zadbał także o to, żeby połączenie między inwestycją a parkiem było tak bezpośrednie, że wprost z osiedla dzięki kładce można przejść do parku. Takie rozwiązanie przypadnie do gustu wszystkim tym, którzy cenią sobie bliskość przyrody oraz możliwość spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Księże Nowe inwestycją miesiąca na rynku pierwotnym we Wrocławiu

Dom Development w ramach inwestycji oferujesz szeroki wybór mieszkań o różnorodnym układzie oraz metrażu. Znajdują się w nim spore apartamenty, jak również mieszkania z wydzieloną kuchnią. Projektanci zadbali także o klasyczny i minimalistyczny design budynków, co nadaje im klasyczny i uniwersalny wygląd.

Oddanie budynku do użytku przewidywane jest na koniec 2019 roku.

Zobacz też zwycięzców z Warszawy i Krakowa.

Kolejny artykuł

Inwestycja Miesiąca w Krakowie — październik 2018!
Płaszów jest obszarem Krakowa, który wchodzi w skład dzielnicy Podgórze. To na nim zlokalizowany jest jeden z najpopularniejszych obecnie krakowskich terenów rekreacyjnych – Plaża Bagry. Miejsce to przyciąga sporą ilość mieszkańców każdego miesiąca, szczególnie w okresie letnim. Między innymi dlatego jest to teren, który jest cały czas mocno rozwijany. Z tej części Krakowa pochodzi również nieruchomość, która w październiku otrzymała statuetkę Inwestycji Miesiąca.
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu