Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

Inwestycja Miesiąca w Warszawie — wrzesień 2018!

Ilona Łyżczarz
Ilona Łyżczarz

Wola jest jedną z najprężniej rozwijających się dzielnic Warszawy. Z roku na rok powstaje tu coraz więcej nowych miejsc do pracy czy też spędzania czasu wolnego. Dobrze rozbudowana infrastruktura oraz łatwy dojazd do centrum miasta przyciągają nowych mieszkańców. To także dzielnica, w której powstaje wiele ciekawych inwestycji. Jedną z nich, zdaniem Klientów obido.pl, jest Vis a Vis Wola, która zwyciężyła w rankingu inwestycji we wrześniu.

Inwestycja Miesiąca w Warszawie — wrzesień 2018!

Vis a Vis Wola jest realizowana przez dewelopera PHN Development i stanie przy ulicy Ordona. Łącznie ma składać się z dwóch etapów, gdzie będzie dostępnych 466 mieszkań. Klienci, którzy oddali głos na Vis a Vis Wola, podkreślili, że jest to miejsce idealnie dopasowane do ich możliwości finansowych, a także do ich wymagań względem lokalizacji.Jako duży atut klienci uznali rozplanowanie osiedla, które pozwoliło na wygospodarowanie miejsca, gdzie będzie znajdować się teren zielony wraz ze stawem oraz terenem rekreacyjnym. Dodatkowo Vis a Vis Wola jest miejscem dobrze oddzielonym od szumu ulicznego.

Rynek pierwotny Warszawa – Vis a Vis Wola inwestycją miesiąca

Głosujący jako atuty uznali również układy mieszkań, które ich zdaniem pozwalają na wiele ciekawych aranżacji. Dodatkowym plusem okazały się bardzo duże i przestronne balkony, które przynależą praktycznie do wszystkich mieszkań.

Jako najważniejszą i najkorzystniejszą cechę klienci uznali lokalizację na Woli. To region o bogatej infrastrukturze, gdzie w niedalekiej odległości znajdują się liczne placówki zdrowia, oświaty, centra handlowe czy też rekreacyjne tereny zielone.

Całość budynków utrzymana jest w klasycznym, minimalistycznym wyglądzie. Dzięki temu komponuje się z resztą budynków w tej części miasta.

Zakończenie budowy inwestycji Vis a Vis Wola przewidywane jest na IV kwartał 2019 roku.

Zobacz też zwycięzców z Krakowa i Wrocławia.

Kolejny artykuł

Inwestycja Miesiąca w Krakowie — wrzesień 2018!
Kameralne inwestycje, które położone są na obrzeżach miasta cieszą się sporą popularnością. Z jednej strony pozwalają na w miarę szybką i bezproblemową komunikację z centrum miasta. Z drugiej strony można się cieszyć tam ciszą i spokojem jaka panuje zazwyczaj na peryferiach miasta. Takie atuty zostały docenione w Osiedlu Kameralnym, które zdaniem Klientów obido.pl zostało wybrane Inwestycją Miesiąca wrzesień w Krakowie.
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu