Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

Historie klientów

„Historie klientów” to kącik z historiami osób, które kupiły mieszkanie dzięki platformie obido. Poszczególne osoby opisują swoje wrażenia i wątpliwości związane z wyborem odpowiedniego mieszkania, a także wyjaśniają, w jaki sposób zmieniały się ich preferencje na przestrzeni poszukiwań. 

Ewa i Mateusz — para z Warszawy
Jeśli zapytacie Ewę i Mateusza, jakie jest ich wymarzone mieszkanie, usłyszycie, że pierwszą istotną w nim kwestią jest kuchnia połączona z salonem, drugą – balkon. Para wybrała swoje mieszkanie po półrocznym poszukiwaniu. W odpowiednim zakupie pomogła im platforma obido, w której na plus uznali przede wszystkim kontakt z konsultantami, możliwość spacerów 3D, a także to, ze obido jest darmowe, dzięki czemu nie trzeba wydawać zbędnych pieniędzy na samo wyszukiwanie mieszkania.
Iza i Adrian — para z Warszawy
Iza i Adrian swojego mieszkania szukali przez okres około 3 miesięcy. Para za cel obrała sobie znalezienie jasnego i przestronnego mieszkania z ogródkiem, dużymi oknami i aneksem kuchennym. Takiego, od którego będzie blisko do stacji SKM, do centrum i galerii handlowych. Trochę tego wszystkiego dużo, ale... udało się! Do kupienia właśnie tego konkretnego mieszkania Izę i Adriana przekonały przede wszystkim dwie rzeczy: dobrze rozwinięta infrastruktura oraz dogodna lokalizacja, która pozwala na szybkie dotarcie do pracy czy dojazd do centrum miasta.
Gosia i Mateusz — para z Krakowa
Gosia i Mateusz to para z Krakowa, która zdecydowała się opowiedzieć nam o swoich wrażeniach z zakupu nowego mieszkania. Idealne miejsce dla siebie znaleźli w zaledwie 2 miesiące, a w wyborze pomogła im platforma obido. Marzeniem pary było zamieszkanie w małym, kameralnym bloku, w 2-pokojowym mieszkaniu, gdzie kuchnia będzie połączona z salonem.