Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

Inwestycja Miesiąca we Wrocławiu — maj 2018!

Ilona Łyżczarz
Ilona Łyżczarz

Użytkownicy obido.pl spośród bogatej oferty wrocławskiego rynku nieruchomości wybrali tę najlepszą, która zdobyła tytuł Inwestycji Miesiąca. Chociaż czynników wyboru było to zwycięzca mógł być tylko jeden.

Inwestycja Miesiąca we Wrocławiu — maj 2018!

Między Parkami dewelopera LC CORP została wybrana najlepszą Inwestycją Miesiąca maj we Wrocławiu.

Zwycięzca został wyłoniony z rankingu, który powstał w oparciu o 24114 głosów. Respondenci wśród pozytywnych cech określających osiedle Między Parkami zgodnie wymieniali: wygodną lokalizację z wygodnym dojazdem do Centrum, okolicę z dużą ilością terenów zielonych oraz dobrze rozbudowaną infrastrukturę.

Między Parkami od dewelopera LC Corp Inwestycją Miesiąca

LC Corp to doskonały przykład dewelopera, który wychodzi naprzeciw wymaganiom nabywców. Stara się, aby projektowane i budowane mieszkania wyróżniały się nie tylko dogodną lokalizacją, ale także interesującymi rozwiązaniami architektonicznymi oraz dbałością o tereny zielone wokół. Stara się zaspokajać oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Laureatom konkursu serdecznie gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów!

Zobacz też zwycięzców z Warszawy oraz Krakowa.

Kolejny artykuł

Inwestycja Miesiąca w Krakowie — czerwiec 2018!
Możliwość budowania lokalnej wspólnoty, dobra znajomości między sąsiadami i pozytywna energia każdego dnia – takie cechy posiada inwestycja, która zdaniem Klientów obido.pl jest najlepszym miejscem do mieszkania w Krakowie.
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu