Inwestycja Miesiąca w Krakowie — maj 2018!

Inwestycja Miesiąca w Krakowie — maj 2018!

Klienci obido.pl, mając do dyspozycji niezwykle szeroką i mocno zróżnicowaną ofertę krakowskiego rynku nieruchomości wybrali tę, która ich zdaniem zasługuje na tytuł Inwestycji Miesiąca. Konkurencja była naprawdę spora, czynników wyboru bardzo dużo, a zwycięzca mógł być tylko jeden.


Najlepszą Inwestycją Miesiąca Maj w Krakowie została Nowa 5 Dzielnica dewelopera Centrum Nowoczesnych Technologii.

Zwycięzca został wyłoniony z rankingu, który powstał w oparciu o 31520 głosów. Respondenci wśród pozytywnych cech określających Nową 5 Dzielnice zgodnie wymieniali: wygodną lokalizację z dobrym dojazdem do centrum, spokojne otoczenie, bliskie sąsiedztwo parków i terenów zielonych oraz ustawny układ mieszkań.

Nowe mieszkania na rynku pierwotnym w Krakowie – Nowa 5 Dzielnica

Nowa 5 Dzielnica to doskonały przykład na to, jak deweloper wychodzi na przeciw wymaganiom kupujących. Stara się, aby projektowane i budowane mieszkania wyróżniały się nie tylko świetną lokalizacją, ale także interesującymi rozwiązaniami, które zaspokoją oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Laureatom konkursu serdecznie gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów!

Zobacz też zwycięzców z Warszawy oraz Wrocławia.

Kolejny artykuł

Inwestycja Miesiąca we Wrocławiu — maj 2018!
Inwestycja Miesiąca we Wrocławiu — maj 2018!
Użytkownicy obido.pl wśród bogatej i bardzo różnorodnej oferty wrocławskiego rynku nieruchomości wybrali tę, która ich zdaniem zasługuje na tytuł Inwestycji Miesiąca. Chociaż konkurencja była spora i czynników wyboru było dużo to zwycięzca mógł być tylko jeden.
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu