Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

Inwestycja Miesiąca w Krakowie — maj 2018!

Ilona Łyżczarz
Ilona Łyżczarz

Klienci obido.pl wybrali najlepszą krakowską inwestycję, która dzięki nim zdobyła tytuł Inwestycji Miesiąca. Konkurencja była naprawdę spora, jednak zwycięzca mógł być tylko jeden.

Inwestycja Miesiąca w Krakowie — maj 2018!

Najlepszą Inwestycją Miesiąca Maj w Krakowie została Nowa 5 Dzielnica dewelopera Centrum Nowoczesnych Technologii.

Zwycięzca został wyłoniony z rankingu, który powstał w oparciu o 31520 głosów. Respondenci wśród pozytywnych cech określających Nową 5 Dzielnice zgodnie wymieniali: wygodną lokalizację z dobrym dojazdem do centrum, spokojne otoczenie, bliskie sąsiedztwo parków i terenów zielonych oraz ustawny układ mieszkań.

Nowe mieszkania na rynku pierwotnym w Krakowie – Nowa 5 Dzielnica

Nowa 5 Dzielnica to doskonały przykład na to, jak deweloper wychodzi na przeciw wymaganiom kupujących. Stara się, aby projektowane i budowane mieszkania wyróżniały się nie tylko świetną lokalizacją, ale także interesującymi rozwiązaniami, które zaspokoją oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Laureatom konkursu serdecznie gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów!

Zobacz też zwycięzców z Warszawy oraz Wrocławia.

Kolejny artykuł

Inwestycja Miesiąca we Wrocławiu — maj 2018!
Użytkownicy obido.pl spośród bogatej oferty wrocławskiego rynku nieruchomości wybrali tę najlepszą, która zdobyła tytuł Inwestycji Miesiąca. Chociaż czynników wyboru było to zwycięzca mógł być tylko jeden.
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu