Inwestycja Miesiąca w Warszawie — maj 2018!

Inwestycja Miesiąca w Warszawie — maj 2018!

Klienci obido.pl wśród szerokiej i mocno zróżnicowanej oferty warszawskiego rynku nieruchomości wybrali tę, która ich zdaniem zasługuje na tytuł Inwestycji Miesiąca. Chociaż konkurencja była spora i czynników wyboru było dużo to zwycięzca mógł być tylko jeden.


Najlepszą Inwestycją Miesiąca Maj w Warszawie została Nova Ochota dewelopera Victoria Dom. Zwycięzca został wyłoniony z rankingu, który powstał w oparciu o 56120 głosów. Respondenci wśród pozytywnych cech określających Novą Ochotę zgodnie wymieniali: wygodną lokalizację z dobrym dojazdem do centrum, bliski dostęp do lotniska, ciekawy wygląd budynku oraz różnorodność przedstawionej oferty mieszkaniowej.

Inwestycja miesiąca w maju – rynek pierwotny Warszawa

Inwestycja jest przykładem tego, że deweloperzy wychodzą naprzeciw oczekiwaniom kupujących i starają się, aby ich budynki miały nie tylko dobrą lokalizację, ale też ciekawe rozwiązania, które sprostają wymaganiom klientów.

Laureatom konkursu serdecznie gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów!

Zobacz też zwycięzców z Krakowa oraz Wrocławia.

Kolejny artykuł

Inwestycja Miesiąca w Krakowie — maj 2018!
Inwestycja Miesiąca w Krakowie — maj 2018!
Klienci obido.pl, mając do dyspozycji niezwykle szeroką i mocno zróżnicowaną ofertę krakowskiego rynku nieruchomości wybrali tę, która ich zdaniem zasługuje na tytuł Inwestycji Miesiąca. Konkurencja była naprawdę spora, czynników wyboru bardzo dużo, a zwycięzca mógł być tylko jeden.
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu