Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

Inwestycja Miesiąca w Krakowie — czerwiec 2018!

Ilona Łyżczarz
Ilona Łyżczarz

Możliwość budowania lokalnej wspólnoty, dobra znajomości między sąsiadami i pozytywna energia każdego dnia – takie cechy posiada inwestycja, która zdaniem Klientów obido.pl jest najlepszym miejscem do mieszkania w Krakowie.

Inwestycja Miesiąca w Krakowie — czerwiec 2018!

Inwestycją Miesiąca Czerwiec w Krakowie zostało Mieszkaj w Mieście dewelopera Henniger Investment.

Użytkownicy portalu przyznają, że jest to jedno z najciekawszych, i na chwilę obecną najatrakcyjniejszych, nowo powstających osiedli do zamieszkania w Krakowie. Jako jedną z podstawowych zalet inwestycji wskazują dobrze zagospodarowaną przestrzeń. Wspólne miejsca, gdzie można spędzać czas nie tylko z rodziną, ale i poznać swoich sąsiadów, przy jednoczesnym zachowaniu dużych odległości między blokami, pozwalającymi na prywatności – to cechy przemawiające na korzyść dewelopera i inwestycji. Dodatkowo wśród zalet Klienci obido.pl zwrócili uwagę na wystarczającą ilość miejsc parkingowych w stosunku do mieszkań.

Inwestycja Mieszkaj w Mieście

W dobie, gdzie kontakty bezpośrednie są zastępowane mobilnym kontaktem, twórcy inwestycji Mieszkaj w Mieście wychodzi z propozycją stworzenia osiedla, które będzie sprzyjało budowie lokalnych, sąsiedzkich społeczności. Deweloper Henniger Investment stawia na ekologię, inteligentne rozwiązania oraz wysoki standard i jakość wykonania części wspólnych.

Laureatom konkursu serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Zobacz też zwycięzców z Wrocławia i Warszawy.

Kolejny artykuł

Inwestycja Miesiąca we Wrocławiu — czerwiec 2018!
Wrocław znajduje się w czołówce prężnie rozwijających się miast Polski. Powstaje w nim coraz więcej mieszkań i chociaż wybór nie jest łatwy to Klienci obido.pl wybrali tę najlepszą nieruchomość, która zdobyła tytuł Inwestycji Miesiąca.
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu