Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

Inwestycja Miesiąca w Warszawie — czerwiec 2018!

Ilona Łyżczarz
Ilona Łyżczarz

Warszawska dzielnica – Praga Południe w ostatnim czasie przechodzi prawdziwy renesans. Z roku na rok zabudowa w tym rejonie mocno gęstnieje. Deweloperzy, którzy nie chcą pozostać w tyle muszą przyciągnąć swoich klientów atrakcyjnymi ofertami, które będą wyróżniać się ciekawym pomysłem architektonicznym, solidnym wykończeniem oraz ceną adekwatną do lokalizacji. Tak też jest w przypadku warszawskiego zwycięzcy naszego rankingu.

Inwestycja Miesiąca w Warszawie — czerwiec 2018!

Inwestycją Miesiąca w Warszawie zdaniem klientów obido.pl jest Osiedle Forma dewelopera Dom Development.

Jak podkreślają użytkownicy portalu, inwestycja jest idealnym miejsce dla tych, którzy szukają wygodnego połączenia z centrum miasta. Co więcej na korzyść inwestycji przemawiają również same mieszkania, które są dostępne w szerokim metrażu. Atutem wymienianym przez Klientów obido.pl jest sama zabudowa osiedla. Głosujący podkreślają, że projekt wygląda bardzo interesująco i nowocześnie.

Osiedle Forma od dewelopera Dom Development inwestycją czerwca w Warszawie

Dom Development w inwestycji Osiedle Forma stworzył idealne miejsce dla wszystkich osób poszukujących mieszkania w Warszawie z łatwym dojazdem do centrum. Celem inwestorów było stworzenie miejsca, które oprócz swojej podstawowej funkcji będzie też wizytówką dzielnicy Praga Południe. Inwestycja powstała w ramach pracy Fundacji Dom Development City Art, która ma na celu kreowanie nowej przestrzeni miejskiej, urbanistykę oraz ciekawy i nowoczesny design.

Laureatom konkursu serdecznie gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów!

Zobacz też zwycięzców z Krakowa i Wrocławia.

Kolejny artykuł

Inwestycja Miesiąca w Krakowie — lipiec 2018!
Bieńczyce, Mistrzejowice, Wzgórza Krzesławickie – to właśnie w tych dzielnicach Krakowa z każdym rokiem przybywa nowych inwestycji. Dobrze rozbudowana infrastruktura, zagospodarowanie przestrzeni oraz bliskość terenów zielonych są kuszące nie tylko dla inwestorów, ale też przyszłych mieszkańców. Ta część Krakowa cieszy się coraz większym uznaniem i to właśnie inwestycja w niej zlokalizowana wygrała ranking obido.pl w lipcu.
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu