Inwestycja Miesiąca we Wrocławiu — czerwiec 2018!

Inwestycja Miesiąca we Wrocławiu — czerwiec 2018!

Wrocław znajduje się w czołówce prężnie rozwijających się miast Polski. Powstaje w nim coraz więcej mieszkań i chociaż wybór nie jest łatwy to Klienci obido.pl wybrali Inwestycję Miesiąca czerwiec we Wrocławiu.


Inwestycją miesiąca we Wrocławiu została Nowa Inspiracja dewelopera Blockpol.

Użytkownicy wysoko oceniali ją przede wszystkim ze względu na położenie, które pozwala na mieszkanie dalej od miejskiego zgiełku, a jednocześnie nie stanowi problemu przy dojeździe do centrum miasta. Głosujący wysoko ocenili nowoczesny design i projekt budynków. Nowa Inspiracja to osiedle, które składa się z czterech budynków. Deweloper zatroszczył się, aby każdy z nich miał interesującą zabudowę oraz wygląd. Mieszkania zdaniem Klientów obido.pl mają ustawne pomieszczenia. Jako duży atut wymieniali również obszerne balkony/tarasy/loggie.

Inwestycja czerwca we Wrocławiu – Nowa Inspiracja od dewelopera Blockpol

Blockpol wyszedł naprzeciw oczekiwaniom przyszłym mieszkańcom i zatroszczył się również o części wspólne, gdzie będą ogólnodostępne rowerownie, wózkownie, a także modne w ostatnim czasie rośliny antysmogowe.

Laureatom konkursu serdecznie gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów!

Zobacz też zwycięzców z Krakowa i Warszawy.

Kolejny artykuł

Inwestycja Miesiąca w Warszawie — czerwiec 2018!
Inwestycja Miesiąca w Warszawie — czerwiec 2018!
Warszawska dzielnica – Praga Południe w ostatnim czasie przechodzi prawdziwy renesans. Z roku na rok zabudowa w tym rejonie mocno gęstnieje. Deweloperzy, którzy nie chcą pozostać w tyle muszą przyciągnąć swoich klientów atrakcyjnymi ofertami, które będą wyróżniać się ciekawym pomysłem architektonicznym, solidnym wykończeniem oraz ceną adekwatną do lokalizacji. Tak też jest w przypadku warszawskiego zwycięzcy naszego rankingu.
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu