Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

Inwestycja Miesiąca we Wrocławiu — czerwiec 2018!

Ilona Łyżczarz
Ilona Łyżczarz

Wrocław znajduje się w czołówce prężnie rozwijających się miast Polski. Powstaje w nim coraz więcej mieszkań i chociaż wybór nie jest łatwy to Klienci obido.pl wybrali tę najlepszą nieruchomość, która zdobyła tytuł Inwestycji Miesiąca.

Inwestycja Miesiąca we Wrocławiu — czerwiec 2018!

Inwestycją miesiąca we Wrocławiu została Nowa Inspiracja dewelopera Blockpol.

Użytkownicy wysoko oceniali ją przede wszystkim ze względu na położenie, które pozwala na mieszkanie dalej od miejskiego zgiełku, a jednocześnie nie stanowi problemu przy dojeździe do centrum miasta. Głosujący wysoko ocenili nowoczesny design i projekt budynków. Nowa Inspiracja to osiedle, które składa się z czterech budynków. Deweloper zatroszczył się, aby każdy z nich miał interesującą zabudowę oraz wygląd. Mieszkania zdaniem Klientów obido.pl mają ustawne pomieszczenia. Jako duży atut wymieniali również obszerne balkony/tarasy/loggie.

Inwestycja czerwca we Wrocławiu – Nowa Inspiracja od dewelopera Blockpol

Blockpol wyszedł naprzeciw oczekiwaniom przyszłym mieszkańcom i zatroszczył się również o części wspólne, gdzie będą ogólnodostępne rowerownie, wózkownie, a także modne w ostatnim czasie rośliny antysmogowe.

Laureatom konkursu serdecznie gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów!

Zobacz też zwycięzców z Krakowa i Warszawy.

Kolejny artykuł

Inwestycja Miesiąca w Warszawie — czerwiec 2018!
Warszawska dzielnica – Praga Południe w ostatnim czasie przechodzi prawdziwy renesans. Z roku na rok zabudowa w tym rejonie mocno gęstnieje. Deweloperzy, którzy nie chcą pozostać w tyle muszą przyciągnąć swoich klientów atrakcyjnymi ofertami, które będą wyróżniać się ciekawym pomysłem architektonicznym, solidnym wykończeniem oraz ceną adekwatną do lokalizacji. Tak też jest w przypadku warszawskiego zwycięzcy naszego rankingu.
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu