Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

Inwestycja Miesiąca w Krakowie — lipiec 2018!

Ilona Łyżczarz
Ilona Łyżczarz

Bieńczyce, Mistrzejowice, Wzgórza Krzesławickie – to właśnie w tych dzielnicach Krakowa z każdym rokiem przybywa nowych inwestycji. Dobrze rozbudowana infrastruktura, zagospodarowanie przestrzeni oraz bliskość terenów zielonych są kuszące nie tylko dla inwestorów, ale też przyszłych mieszkańców. Ta część Krakowa cieszy się coraz większym uznaniem i to właśnie inwestycja w niej zlokalizowana wygrała ranking obido.pl w lipcu.

Inwestycja Miesiąca w Krakowie — lipiec 2018!

Inwestycją Miesiąca w Krakowie zdaniem Klientów obido.pl została Okulickiego-Fatimska, dewelopera HSD Inwestycje.

Użytkownicy portalu podkreślili, że została ona położona w świetnie skomunikowanej i rozbudowanej części Krakowa. W sąsiedztwie znajdują się liczne sklepy, ośrodki zdrowia, placówki edukacyjne czy też parki i tereny zielone. Zdaniem głosujących jest to idealne miejsce do życia zarówno dla rodzin, singli, jak i osób starszych. Klienci obido.pl zwrócili również uwagę na dobrą komunikację z centrum, dzięki połączeniom autobusowym i tramwajowym znajdującym się w pobliżu.

Nowe mieszkania z rynku pierwotnego – inwestycja lipca

W ramach inwestycji powstaną dwa budynki, każdy z nich będzie miał 4 piętra. Łącznie powstanie 129 mieszkań, zróżnicowanych pod względem wielkości i ustawności. Będą znajdować się tam małe, klimatyczne kawalerki, ale też duże i przestronne mieszkania dwupoziomowe. Wszystkie posiadać będą balkony, tarasy lub ogródki.

Zwycięzcy serdecznie gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów!

Zobacz też zwycięzców z Warszawy i Wrocławia.

Kolejny artykuł

Inwestycja Miesiąca w Warszawie — lipiec 2018!
Warszawa wciąż przyciąga nowych mieszkańców. Nowo powstające mieszkania oraz miejsca pracy sprawiają, że Warszawa staje się jeszcze bardziej przyjaznym miastem do życia dla wielu ludzi. Dobra lokalizacja, która pozwala na sprawny dojazd do centrum miasta jest jednym z kluczowych czynników przy wyborze wymarzonych czterech kątów. I właśnie to jest wyróżnikiem nieruchomości, która zwyciężyła w comiesięcznym rankingu najlepszych inwestycji.
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu