Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

Inwestycja Miesiąca we Wrocławiu — lipiec 2018!

Ilona Łyżczarz
Ilona Łyżczarz

Tytuł Inwestycji Miesiąca we Wrocławiu został przyznany inwestycji, która zdaniem głosujących uwzględnia atrakcyjne części wspólne i znajduje się w spokojnej, zielonej części miasta.

Inwestycja Miesiąca we Wrocławiu — lipiec 2018!

Inwestycją Miesiąca we Wrocławiu są Słoneczne Stabłowice dewelopera Archicom!

Głosujący zwrócili uwagę przede wszystkim na dobre układy mieszkań. Jak podkreślili – deweloper postarał się o to, żeby przyszły mieszkaniec mógł wykorzystać każdy metr swoich czterech kątów. Zdaniem Klientów atutem jest również położenie w malowniczej okolicy. Inwestycja znajduję się u podnóża rzeki Bystrzyca.

Inwestycja lipca we Wrocławiu – rynek pierwotny

Słoneczne Stabłowice budowane są w największej dzielnicy Wrocławia – Fabryczna. Największą zaletą jest spora ilość terenów zielonych. W obrębie dzielnicy znajdują się dwa lasy – Leśnicki oraz Ratyński. Wszystkie mieszkania będą miały dostępne balkony, tarasy lub ogródki, z których można podziwiać zieloną okolicę.

Zwycięzcy serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Zobacz też zwycięzców z Krakowa i Warszawy.

Kolejny artykuł

Inwestycja Miesiąca w Krakowie — sierpień 2018!
Inwestycja, która została uznana za najlepsze miejsce do mieszkania przez Klientów obido.pl, zdaje się być potwierdzeniem, że rejon Nowej Huty jest coraz bardziej popularny. Miejsce, które do tej pory było uważane za niebezpieczne i nieprzyjazne zaczyna cieszyć się coraz większym zainteresowaniem, a zła sława zastępowana jest pozytywnym wizerunkiem i opiniami.
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu