Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

Inwestycja Miesiąca w Warszawie — lipiec 2018!

Ilona Łyżczarz
Ilona Łyżczarz

Warszawa wciąż przyciąga nowych mieszkańców. Nowo powstające mieszkania oraz miejsca pracy sprawiają, że Warszawa staje się jeszcze bardziej przyjaznym miastem do życia dla wielu ludzi. Dobra lokalizacja, która pozwala na sprawny dojazd do centrum miasta jest jednym z kluczowych czynników przy wyborze wymarzonych czterech kątów. I właśnie to jest wyróżnikiem nieruchomości, która zwyciężyła w comiesięcznym rankingu najlepszych inwestycji.

Inwestycja Miesiąca w Warszawie — lipiec 2018!

Tytuł inwestycji Miesiąca powędrował do Osiedla Warszawa Aleje Jerozolimskie dewelopera Atal!

Głosujący jako jeden z podstawowych atutów uznali lokalizację przy Alejach Jerozolimskich, co przekłada się na możliwość sprawnego połączenia z centrum miasta. Dodatkowo zwrócili uwagę na nowoczesny wygląd budynków, który jest bardzo minimalistyczny i pasuje do otoczenia.

Nowe mieszkania z rynku pierwotnego w Warszawie – inwestycja lipca

Osiedle Warszawa Aleje Jerozolimskie powstaje w dzielnicy Włochy i zostanie oddana do użytku w ostatnim kwartale 2019 roku. Całość ma składać się z trzech etapów, w których powstanie łącznie ponad 300 różnorodnych mieszkań. Deweloper zadbał również o miejsca w garażu podziemnym oraz zagospodarowanie części wspólnej. W inwestycji zaprojektowano przestronny lokal usługowy, gdzie zostanie utworzony klub fitness.

Zwycięzcy serdecznie gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów!

Zobacz też zwycięzców z Krakowa i Wrocławia.

Kolejny artykuł

Inwestycja Miesiąca we Wrocławiu — lipiec 2018!
Tytuł Inwestycji Miesiąca we Wrocławiu został przyznany inwestycji, która zdaniem głosujących uwzględnia atrakcyjne części wspólne i znajduje się w spokojnej, zielonej części miasta.
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu