Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

XI edycja akcji Deweloperzy Dzieciom zakończona sukcesem


15 grudnia 2022 roku odbyła się XI edycja akcji Deweloperzy Dzieciom, w której udział wzięło aż 28 firm deweloperskich. Na wychowanków z dziewięciu domów dziecka w Poznaniu i Wielkopolsce czekały wyjątkowe prezenty.

XI edycja akcji Deweloperzy Dzieciom zakończona sukcesem

To prawdziwa świąteczna tradycja. Każdego roku, tuż przed Świętami Bożego Narodzenia odbywa się akcja charytatywna Deweloperzy Dzieciom. To przedsięwzięcie magicznie łączy branżę deweloperską w szczytnym celu, jakim jest sprawienie radości i niesienie pomocy dzieciom z rodzinnych Domów Dziecka i placówek wychowawczych. Jest to jedyna taka inicjatywa w Polsce.

15 grudnia 2022 roku odbył się finał już 11. edycji Deweloperzy Dzieciom. Wyjątkowe prezenty otrzymali wychowankowie z dziewięciu domów dziecka w Poznaniu i Wielkopolsce. Bez wsparcia aż 28 firm deweloperskich, które stały się Świętymi Mikołajami, nie byłoby to możliwe. Nad całością czuwał wyjątkowy patron: Polski Związek Firm Deweloperskich Oddział w Poznaniu. Obdarowani, jak i organizatorzy akcji, mówią razem: DZIĘKUJEMY!

​​Deweloperzy Dzieciom – XI edycja

Przygotowania do akcji trwały kilka tygodni. To był intensywny czas wypełniony mnóstwem zadań: poszukiwanie odpowiedniego miejsca, lista prezentów, dogranie wszystkich atrakcji, potwierdzenie uczestników… i wiele, wiele więcej. Finał XI edycji Deweloperzy Dzieciom odbył się 15 grudnia w HistoryLand w Poznaniu. HistoryLand to wyjątkowa wystawa, na której znalazło się 10 niesamowitych makiet zbudowanych w całości z klocków Lego i jednocześnie przedstawiających historię Polski.

​​Deweloperzy Dzieciom – XI edycja

Cieszymy się, że mogliśmy aktywnie wspomóc organizację akcji Deweloperzy Dzieciom, udostępniając miejsce, a jednocześnie zapewniając najmłodszym moc wielu atrakcji. Wśród nich były warsztaty budowania z klocków Lego czy konkursy. A dla nas wszystkich największą nagrodą były uśmiechy zaproszonych dzieci. Gratulujemy organizatorom pomysłu na akcję, a wszystkich zapraszamy ponownie do HistoryLand – mówi Marcin Pietrucha z firmy HistoryLand.

Deweloperzy Dzieciom – XI edycja

Wreszcie mogliśmy powrócić do eventowej formy akcji, po dwóch edycjach, kiedy większe spotkania nie były możliwe ze względu na obostrzenia związane z pandemią koronawirusa – podkreśla Hubert Maćkowiak z firmy Mission Public Relations. W tym roku organizatorzy zaprosili podopiecznych z 9 placówek.

Deweloperzy Dzieciom – XI edycja

Podczas finału akcji zaproszeni podopieczni z domów dziecka wraz z opiekunami odwiedzili wszystkie ekspozycje z klocków, spędzili przez kilka godzin piękny czas pełen radości w świątecznej atmosferze. Właśnie dlatego akcja Deweloperzy Dzieciom już po raz kolejny zakończyła się sukcesem – wszyscy jej uczestnicy mogli poczuć wyjątkowy bożonarodzeniowy klimat, dostrzec obecność bliźniego i jego miłość, a nade wszystko – zapomnieć na chwilę o otaczającym nas, trudnym, a czasami bardzo trudnym świecie.

Deweloperzy Dzieciom – XI edycja

Choć sytuacja ekonomiczna jest inna, niż zwykle, a dotyczy to także branży deweloperskiej, to jej przedstawiciele z wielką chęcią zaangażowali się w akcję. Tegoroczną edycję wsparli: Agrobex, Area Development, art.Locum, Ataner, Chronos, Constructa Plus, Cordia, Dombud Development, EBF Development, Greenbud Development, Grupa Inwest, Inwestycje Wielkopolski, Jakon Inwest, KDM Deweloper, KM Building, Konimpex Invest, Kos-Dom, Monday Development, Nickel Development, NovaForm, Proxin, Quadro Development, Robyg, Ronson Development, Skaland, Spravia, Vinci Immobilier, Virke. Ponadto patronem tytularnym został Polski Związek Firm Deweloperskich Oddział w Poznaniu.

Deweloperzy Dzieciom

- Akcja Deweloperzy Dzieciom niesie w okresie świątecznym wiele radości i jednocześnie pokazuje, jak wiele jesteśmy w stanie zrobić razem. Branża deweloperska łączy się w ramach szczytnego celu, to czytelny sygnał przywracający wiarę w ideę niesienia dobra bezinteresownie. Proxin angażuje się w działania charytatywne regularnie, ponieważ wpisuje się to w pełni w misję naszej firmy – deklaruje Piotr Łopatka, członek zarządu firmy Proxin

​​Deweloperzy Dzieciom – XI edycja

Z wielką radością kolejny raz objęliśmy patronatem akcję charytatywną Deweloperzy Dzieciom. Idea pomagania tym, którzy napotykają w życiu na wiele trudności, czy krzywdę, jest ważna i powinna mieć stałe miejsce w sercu każdego z nas. Wiele firm z branży deweloperskiej zaangażowało się w XI edycję Deweloperzy Dzieciom, a wśród nich nie zabrakło przedstawicieli Oddziału Poznańskiego Polskiego Związku Firm Deweloperskich. W imieniu całego zarządu kieruję słowa podziękowania i uznania, a organizatorom gratuluję tak szczytnej idei – podsumowuje Joanna Janowicz, wiceprezes zarządu Polskiego Związku Firm Deweloperskich Oddział w Poznaniu

​​Deweloperzy Dzieciom – XI edycja

Deweloperzy Dzieciom – XI edycja

Kolejny artykuł

Wyniki sprzedażowe RONSON Development za 2022 rok
RONSON Development zakontraktował sprzedaż 442 lokali, w porównaniu do 877 lokali w 2021 i przekazał 746 lokali (w porównaniu do 1007 lokali w 2021 roku).
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu