Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

#nabudowach

Akcja #nabudowach ma na celu ukazanie tego, co aktualnie dzieje się na budowach u poszczególnych deweloperów. Z racji tego, że obecnie klienci odczuwają sporo obaw związanych z tym, czy prace na budowach odbywają się terminowo, bez żadnych przestojów – zebranie wszystkich informacji w jednym miejscu, częste aktualizacje oraz promocja przez obido i PZFD pomogą rozwiać te wątpliwości i uspokoją nabywców nowych mieszkań.

RealCo Property Investment and Development, Młyn Maria
Mieszkania w inwestycji Młyn Maria dewelopera RealCo Property Investment and Development we Wrocławiu są już gotowe do zamieszkania.
BPI Real Estate Poland, Bulwary Książęce, etap II
Prace budowlane w inwestycji Bulwary Książęce, etap II, dewelopera BPI Real Estate Poland we Wrocławiu przebiegają bez zakłóceń. Według planu mieszkania mają zostać oddane do użytkowania w III kwartale 2020 r.
PCG, Wuwart
Prace budowlane w inwestycji Wuwart dewelopera PCG we Wrocławiu przebiegają bez zakłóceń. Według planu mieszkania mają zostać oddane do użytkowania we wrześniu 2020 r.
#nabudowach: wspólna akcja deweloperów i obido.pl
Na informacyjnych stronach platformy obido.pl rozpoczęto kampanię #nabudowach, w ramach której deweloperzy działający na największych rynkach na bieżąco informują o tym, co dzieje się na prowadzonych przez nich budowach.
DOM.developer, Polanica Residence
Prace budowlane w inwestycji Polanica Residence dewelopera DOM.developer we Wrocławiu przebiegają bez zakłóceń. Według planu mieszkania mają zostać oddane do użytkowania w II kw. 2020 r.
Vantage Development S.A., Promenady Wrocławskie, etap X
Prace budowlane w inwestycji Promenady Wrocławskie dewelopera Vantage Development S.A. we Wrocławiu przebiegają bez zakłóceń. Według planu mieszkania mają zostać oddane do użytkowania w IV kw. 2020 r.
Vantage Development S.A., Port Popowice, etap IB i IC
Prace budowlane w inwestycji Port Popowice (etap IB, IC) dewelopera Vantage Development S.A. we Wrocławiu przebiegają bez zakłóceń. Według planu mieszkania mają zostać oddane do użytkowania w IV kw. 2020 r.
Vantage Development S.A., Legnicka 33
Prace budowlane w inwestycji Legnicka 33 dewelopera Vantage Development S.A. we Wrocławiu przebiegają bez zakłóceń. Według planu mieszkania mają zostać oddane do użytkowania w IV kw. 2020 r.
TEMAR Deweloper, Avanti Ville
Prace budowlane w inwestycji Avanti Ville dewelopera TEMAR Deweloper we Wrocławiu przebiegają bez zakłóceń. Data zakończenia budowy to 31.03.2021 r.
Profit Development, Kajdasza
Prace budowlane w inwestycji Kajdasza dewelopera Profit Development we Wrocławiu przebiegają bez zakłóceń. Według planu mieszkania mają zostać oddane do użytkowania we wrześniu 2021 r.