Nowe mieszkania i domy we Wrocławiu i okolicach

Nowe mieszkania z rynku pierwotnego we Wrocławiu wyróżniają się większą wartością rynkową niż nieruchomości z rynku wtórnego. Inwestycje budowane są z nowoczesnych i solidnych materiałów, a bryły budynków cechują się estetycznym i atrakcyjnym wyglądem. Mieszkania z rynku pierwotnego związane są także z mniejszymi kosztami – czynsz wynosi niewiele, a dodatkowo przy zakupie mieszkania można liczyć na duże rabaty cenowe od dewelopera, dlatego zawsze, będąc na etapie rozmów w biurze sprzedaży, warto podjąć negocjację ceny i ogólnych warunków zakupu.

Poznaj inwestycje we Wrocławiu

Kajdasza
  • Przystanek autobusowy (5 minut spacerem)
  • Biedronka (10 minut spacerem)
  • Biedronka (10 minut spacerem)
  • Biedronka (10 minut spacerem)
  • Przystanek autobusowy (5 minut spacerem)
Przejdź

Odkrywaj we Wrocławiu

Urządzenie nowego mieszkania spędza sen z powiek niejednej osobie. Niektórzy mają głowę pełną pomysłów, a inni potrzebują trochę inspiracji – dlatego też przygotowaliśmy liczne porady aranżacyjne, które pokazują w jaki sposób zaaranżować mieszkanie w zależności od indywidualnych upodobań i ulubionego stylu aranżacyjnego. A dla tych, którzy są dopiero na etapie zakupu mieszkania, przygotowaliśmy kilka porad z zakresu kredytów, sporządzania umów, a także wyboru odpowiedniego ubezpieczenia mieszkania.

zobacz listę artykułów

Promocje deweloperów we Wrocławiu

ROBYG Wrocław: ROBYG Jagodno

Oferta specjalna!

Wybrane mieszkania w promocyjnych cenach. Zapraszamy!

Kończy się dzisiaj
SBM Maślice: Leśnica ul. Brzezińska

Tylko do końca lutego!

Mieszkania w promocyjnej ofercie!

Kończy się dzisiaj

Dowiedz się więcej o rynku pierwotnym we Wrocławiu

Wybierając mieszkanie z rynku pierwotnego możesz liczyć na to, że będzie to inwestycja przyszłościowa. W przypadku przeprowadzki takie mieszkanie będzie łatwiej wynająć lub sprzedać, ponieważ nawet kilka lat po wybudowaniu, inwestycja z rynku pierwotnego ma dużą wartość rynkową i jest bardziej atrakcyjna i opłacalna, jeśli chodzi o ogólne koszty, niż mieszkania z rynku wtórnego. Opłaty w nowym mieszkaniu od dewelopera będą niższe, a nowoczesne budownictwo i zastosowane technologie pozwolą mieć pewność, że wszystko będzie dobrze funkcjonowało przez długie lata.