Nowe mieszkania i domy we Wrocławiu i okolicach

Nowe mieszkania z rynku pierwotnego we Wrocławiu wyróżniają się większą wartością rynkową niż nieruchomości z rynku wtórnego. Inwestycje budowane są z nowoczesnych i solidnych materiałów, a bryły budynków cechują się estetycznym i atrakcyjnym wyglądem. Mieszkania z rynku pierwotnego związane są także z mniejszymi kosztami – czynsz wynosi niewiele, a dodatkowo przy zakupie mieszkania można liczyć na duże rabaty cenowe od dewelopera, dlatego zawsze, będąc na etapie rozmów w biurze sprzedaży, warto podjąć negocjację ceny i ogólnych warunków zakupu.

Poznaj inwestycje we Wrocławiu

Planty Racławickie
  • Tereny spacerowe nad rzeką Ślęzą (4 minuty spacerem)
  • Wysokość pomieszczeń od 2,62 do 2,92 metrów
  • Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 16 (10 minut spacerem)
  • Stacja ładowania samochodów elektrycznych i naprawy rowerów
  • Klub fitness do wyłącznej dyspozycji mieszkańców
Przejdź

Promocje deweloperów we Wrocławiu

Murapol: Murapol Zielona Toskania

Mieszkaniowy BLACK WEEK

Mieszkaniowy Black Week w Grupie Murapol to 200 mieszkań w promocji cenowej. Wybrane w pakietach z miejscami postojowymi i/lub smart home. Możesz oszczędzić nawet do blisko 50 tys. zł! Zarezerwuj bez wychodzenia z domu lub przyjdź do biura sprzedaży!

Kończy się dzisiaj
Republika Wnętrz: Apartamenty Halo

Oferta specjalna

Wybrane mieszkania w promocyjnej ofercie!

Do końca promocji pozostały 2 dni

Dowiedz się więcej o rynku pierwotnym we Wrocławiu

Wybierając mieszkanie z rynku pierwotnego możesz liczyć na to, że będzie to inwestycja przyszłościowa. W przypadku przeprowadzki takie mieszkanie będzie łatwiej wynająć lub sprzedać, ponieważ nawet kilka lat po wybudowaniu, inwestycja z rynku pierwotnego ma dużą wartość rynkową i jest bardziej atrakcyjna i opłacalna, jeśli chodzi o ogólne koszty, niż mieszkania z rynku wtórnego. Opłaty w nowym mieszkaniu od dewelopera będą niższe, a nowoczesne budownictwo i zastosowane technologie pozwolą mieć pewność, że wszystko będzie dobrze funkcjonowało przez długie lata.