Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

#nabudowach: wspólna akcja deweloperów i obido.pl

Marcin Krasoń
Marcin Krasoń

Na informacyjnych stronach platformy obido.pl rozpoczęto kampanię #nabudowach, w ramach której deweloperzy działający na największych rynkach na bieżąco informują o tym, co dzieje się na prowadzonych przez nich budowach.

#nabudowach: wspólna akcja deweloperów i obido.pl

Z rozmów konsultantów obido.pl z osobami szukającymi mieszkania wynika, że jedną z największych obaw i wątpliwości jakie pojawiły się w okresie pandemii jest kwestia tego, czy na budowach deweloperskich nie ma przestojów. Temat ten interesuje też oczywiście tych, którzy mieszkanie już kupili i czekają na zakończenie prac.

W odpowiedzi na to obido.pl, największa platforma klientów rynku deweloperskiego, przygotowało na swych stronach miejsce, gdzie deweloperzy działający na największych rynkach mogą zamieszczać informacje o sytuacji na prowadzonych przez siebie budowach. A klienci poznać sytuację i rozwiać swoje wątpliwości.

Dzięki opracowaniu przejrzystego formatu, zamieszczane w ramach akcji #nabudowach informacje są spójne i czytelne dla klientów. Dział podzielono na pięć sekcji w zależności od lokalizacji danej budowy:

- Gdańsk, Gdynia i Sopot,- Kraków,- Poznań,- Warszawa,- Wrocław.

Każda informacja w sekcji #nabudowach zawiera m.in. lokalizację inwestycji, planowaną datę oddania do użytkowania, aktualne zdjęcia z budowy, listę wykonanych w ostatnim czasie prac i oczywiście kluczową informację o tym, czy działania postępują zgodnie z harmonogramem. Łamy obido.pl są otwarte dla wszystkich deweloperów działających na powyższych rynkach, a zgłoszenia przyjmowane są pod adresem mailowym nabudowach@obido.pl.

Dzięki częstej aktualizacji i odpowiedniej kategoryzacji oraz promocji akcji, każdy kupujący będzie mógł w prosty sposób zorientować się, które budowy przebiegają bez zakłóceń. Możliwość upewnienia się, że budowa trwa zgodnie z harmonogramem to ogromna korzyść zarówno dla kupującego jak i dla branży deweloperskiej. Stan epidemiczny to dla wszystkich więcej pytań niż odpowiedzi, akcja #nabudowach ma rozwiać choć część wątpliwości.

Kolejny artykuł

Galinvest Głowackiego Sp. z o.o., Głowackiego by Galinvest
Prace budowlane w inwestycji Głowackiego by Galinvest dewelopera Galinvest Głowackiego Sp. z o.o. w Krakowie przebiegają bez zakłóceń. Według planu mieszkania mają zostać oddane do użytkowania 30.04.2021 r.
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu